יו"ר "תנו לחיות לחיות" מתגייסת למען הכלבה של נתניהו

כלבת משפחת נתניהו, שנשכה ח"כית ואת בעלה של סגנית שר החוץ, זוכה לגיבוי מאתי אלטמן. "המחשבה שבגילה ובמצבה הבריאותי היא תילקח להסגר מקוממת", כתבה. "הם מטפלים בה במסירות. אף אחד אחר לא היה לוקח אותה"

קאיה והבעלים האוהב (הפייסבוק של רה"מ)

באתי לעזרת חבר: יו"ר עמותת "תנו לחיות לחיות" אתי אלטמן נחלצת לעזרתה של קאיה, כלבתם של משפחת נתניהו, לאחר שזו נשכה אמש (רביעי) את חברת הכנסת שרן השכל ואת בעלה של סגנית שר החוץ ח"כ ציפי חוטובלי במהלך טקס הדלקת נרות בבית ראש הממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני קוראת את התגובות בעניין קאיה ומזדעזעת", כתבה אלטמן בפוסט בעמוד הפייסבוק שלה. "המחשבה שבגילה ובמצבה הבריאותי היא תילקח להסגר מקוממת. עבורה זה גזר דין מוות. הסיפור לא היה מעניין אף אחד אם לא היה מדובר בראש הממשלה".

יו"ר תנו לחיות לחיות החליטה להעניק גיבוי מלא למשפחת נתניהו. לטענתה, בני המשפחה עשו מעשה חיובי כשלקחו לביתם כלבה מבוגרת וחולה. "הם מטפלים בה במסירות", כתבה בפוסט. "אף אחד אחר לא היה לוקח אותה".

אלטמן כתבה את הפוסט לאחר שהרשת הוצפה בדרישות של גולשים לכלוא את קאיה בהתאם לחוק אולם, לדעתה של אלטמן "לאף אחד לא נגרם נזק ואף אחד לא הגיש תלונה", כתבה. "להפוך את הכלבה המסכנה לכלי ניגוח פוליטי - זה פשוט מרושע".