תינוק בן שנה וחצי טבע למוות בבריכת נוי בהרצליה

בן שנה וחצי הגיע עם אמו לגן ציבורי ברחוב סוקולוב בהרצליה ונפל לבריכה במקום. האם, שהבחינה כי בנה נעדר, משתה אותו מהמים כשהוא ללא דופק וללא נשימה. צוותי מד"א פינו אותו לביה"ח תוך מאמצי החייאה, אך לבסוף נקבע מותו

בריכת הנוי בהרצליה (חדשות 2)

תינוק בן שנה וחצי טבע למוות בבריכת נוי בהרצליה: כוחות של מד"א ומשטרה נקראו היום (שלישי) לרחוב סוקולוב בהרצליה שם מצאו תינוק בן שנה וחצי ללא דופק וללא נשימה, לאחר שטבע בבריכת נוי. הוא הובהל לבית החולים מאיר בכפר סבא כשמצבו מוגדר אנוש ואנשי ההצלה ביצעו בו פעולות החייאה, אך לבסוף הרופאים בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותי ההצלה של מד"א הגיעו במהירות לגן הציבורי ברחוב סוקולוב בהרצליה בו טבע התינוק, שככל הנראה נמשה מהמים על ידי בני משפחתו. הם מצאו אותו כשהוא שרוע על הדשא, ללא דופק וללא נשימה - ומיד החלו בפעולות החייאה.

(חדשות 2)

פרמדיק מד"א אמיר דהרי ופרמדיקית מד"א ערין כבהא שהגיעו למקום תיארו את המראות הקשים בזירה: "התינוק נמשה מהמים ואנחנו ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות כשהוא נמצא על הדשא בגן ללא רוח חיים". העלינו אותו לניידת טיפול נמרץ והמשכנו בטיפול מציל חיים בדרך לבית החולים".

מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי התינוק בן השנה וחצי הגיע לגן הציבורי יחד עם אמו. מסיבה שטרם ידועה, הגיע התינוק לבריכת המים - ונפל לתוכה, ככל הנראה לאחר שטיפס על המעקה. אמו של התינוק הבחינה כי אינה רואה את בנה, חיפשה אחריו ומצאה אותו בתוך הבריכה, אז הזעיקה את כוחות ההצלה.