זה הפתק שנמצא על קולר כלב משוטט

"ההורים שלי מאוד אוהבים אותי אך נולד להם תינוק לפני שנה וחצי והם עוברים עכשיו לחיות בחדר קטן אצל ההורים" - כך נכתב בפתק שהוצמד לקולר של כלב משוטט בכפר תבור. הפוסט שפורסם בפייסבוק, עם המכתב ותמונתו של הכלב, גרר גל ביקורת – אך גם הצעות לאמץ אותו

מאילו. בן 10 (פייסבוק)

זה בסך הכל היה עוד יום שבת שגרתי, עד שאורין ובן זוגה הבחינו בכלב משוטט ברחוב בכפר תבור. צמוד לקולר שלו היה מוצמד פתק ובו מכתב.

וזהו תוכן המכתב:

"שלום אני מאילו. ההורים שלי מאוד אוהבים אותי אך נולד להם תינוק לפני שנה וחצי והם עוברים עכשיו לחיות בחדר קטן אצל ההורים. כך שלא ניתן להמשיך להחזיק אותי (ומכלאה זו לא אופציה, עדיף טבע כמובן). יש לי גם אח חורג בשם שוקו שנמצא כרגע בקיבוץ בדרום. אני מאוד מחונך. ממושמע. רגוע ואוהב ילדים. בן 10. כל מה אני צריך זה פינה חמימה והרבה אהבה. יש על הקולר את הטלפון של אבא במידה ותרצו לעדכן אותו מה קורה איתי. תודה רבה רבה רבה. המון אהבה, מאילו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפתק שנמצא עליו (פייסבוק)

אורין העלתה צילום של הכלב, יחד עם המכתב שהוצמד אליו, לעמוד הפייסבוק שלה - במטרה למצוא לו בית חם. "חברים, תכירו את מאילו, כלב שמצאנו היום משוטט עם מכתב עליו בכפר תבור. מחפשים לו בית דחוף! בינתיים הוא אצלנו, מי שמעוניין לאמץ כלב מקסים וחברותי בן 10 שיפנה בפרטי", כתבה.

פרסום הפוסט גרר תגובות רבות - מצד אחד חלק מהגולשים חשבו כי מדובר במעשה לא יאה לשלוח כך כלב לרחוב, בעוד אחרים אמרו שעדיף שישוטט ברחוב מאשר שיישלח למכלאה. בכל אופן, מאז פרסום התמונה אורין קיבלה הצעות רבות ממשפחות שמעוניינות לאמץ את הכלב, והוא צפוי להיכנס לחיקה של משפחה חדשה בימים הקרובים. עד אז מאילו מחכה בביתה וממתין בקוצר רוח לבעלים החדשים.