"הבטחנו שנאהב עד המוות - אבל לא אמרת שזה קרוב"

בן זוגה לשעבר של רב"ט סתיו פרטוש ז"ל, שנהרגה בתאונת הדרכים הקטלנית בבנימין ביום חמישי, נפרד ממנה בפוסט מרגש שהעלה לפייסבוק בסוף השבוע. "הכל כל כך בלתי נתפס, אני פשוט רוצה להתעורר מהחלום הגרוע הזה", כתב, "כולם מצפים שאהיה חזק - אבל בשביל מי? הרי להיות חזק זה תמיד היה בשבילך"

פרטוש ז"ל וחליווה

יקיר חליווה, בן זוגה לשעבר של החיילת רב"ט סתיו פרטוש ז"ל, העלה בסוף השבוע פוסט מרגש לעמוד הפייסבוק שלו, בו הוא נפרד מחברתו שנהרגה בתאונת הדרכים הקטלנית בבנימין ביום חמישי האחרון. "הבטחנו שנאהב עד המוות, אבל לא אמרת שזה כל כך קרוב", כתב, לצד תמונה של פתק שכתבה לו פרטוש המנוחה אותו חתמה במילה "אשתך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נכון, בחודש האחרון לא היינו יחד - אבל האהבה עדיין כאן והרבה יותר חזקה", הודה חליווה, "אנחנו בסך הכל בני אדם: לפעמים נפרדים, אבל גם חוזרים. תמיד חיכיתי שתחזרי ותדפקי בדלת. עכשיו למי אחכה? את מי אחבק?"

"אני יודע שאת כאן איתי, בכל מקום", המשיך וכתב בפוסט, שזכה ליותר מ-2,000 שיתופים ברשת החברתית. "הכל כל כך בלתי נתפס, אני פשוט רוצה להתעורר מהחלום הגרוע הזה. כולם מצפים שאהיה חזק - אבל בשביל מי? הרי להיות חזק זה תמיד היה בשבילך. אני בוכה, אבכה, ואמשיך לבכות תמיד. לבכות אותך", הבטיח.

צילום הפתק שכתבה פרטוש ז"ל לחליווה

חליווה ציטט בפוסט את הפסוק הידוע ממגילת שיר השירים, בכותבו: "מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה, ונהרות לא ישטפוה", וסיים במילים: "הפעם אני זה שמחכה לך, רגע אחרי שנפרדנו בפעם האחרונה. את לא ראית אותי, אבל הייתי שם, בדיוק לידך. שלך, בעלך".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.co.il

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני