המתנה ליום ההולדת: זוהמה בפארק

מסיבת יום הולדת גדולה אורגנה לעומר בפארק הירקון בתל אביב - אלא שהחוגגים 'שכחו' לנקות אחריהם את שאריות המזון והשתייה - ואריזות רבות, שקיות ובקבוקים ריקים נותרו על הקרקע. "זה מסריח ומבזה", התלוננו העוברים והשבים בפארק. העירייה: "צוותי ניקיון נשלחו עם קבלת התלונה"

זוהמה בפארק אחרי חגיגת יום הולדת: תושבי תל אביב ואורחים בעיר שהגיעו היום (שבת) לטיול בפארק הירקון, נדהמו לגלות ערימות אשפה סמוך לאחד הגשרים במקום שנותרו לאחר חגיגת יום הולדת שנערכה שם אמש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

במקום נותר מליל החגיגה שלט גדול שנתלה על עמודים עליו נכתב "מזל טוב, עומר. אוהבים", אלא שהעוברים והשבים במקום קצת פחות אהבו את הלכלוך שהותירו אחריהם החוגגים במקום. שולחן גדול שעליו הונחו מוצרי המזון והשתייה נשאר במקום כשהוא הפוך, וסביבו כוסות פלסטיק, בקבוקים ריקים, שקיות ואריזות מזון שהושלכו לכל עבר.

הלכלוך הרב צרם למבקרים שעברו במקום ותהו למה אף אחד ממארגני יום ההולדת לא טרח לסדר את הבלגן. "אנשים באים לפארק ליהנות ולראות את זה, פשוט כואב שאף אחד לא מנקה ומשאיר את זה ככה. אין לזה צורה, זה מסריח, מלוכלך ואי אפשר לשבת", סיפרה צעירה שהגיעה למקום.

יום הולדת שמח - אבל גם מלוכלך

אנשים רבים שחלפו במקום רכובים על אופניים, התלוננו אף הם על הזוהמה: "פשוט השאירו ערימה של זבל ולכלוך והלכו משם. ככה זה נראה, זה מגעיל - אני מתכוונת להתלונן לעירייה, כי זו לא הפעם הראשונה. גם השלטים שמורים לאסוף את הזבל לא ממש עזרו".

מעיריית תל אביב יפו נמסר בתגובה: "עם קבלת התלונה הבוקר על המפגע בסמוך למרכז חתירה דניאל, נשלחו צוותי נקיון של פארק גני יהושע ושל שפ"ע לניקיון המקום. המרחב הציבורי העירוני נועד לשרת את הציבור הרחב ולרווחתו. צוותי האחזקה והניקיון העירוניים עובדים בכל הפארקים והגנים, בכל רחבי העיר ובכל ימות השבוע כדי לוודא את נקיונם וזמינותם לציבור. במקומות שבאופן שכיח מועדים למטרדים ולמפגעים פועלת גם סל"ע, הסיירת לביטחון עירוני".