שבועיים אחרי הפיגוע הקטלני: תחיה ליטמן התחתנה

לפני פחות משבועיים איבדה תחיה ליטמן את אביה, הרב יעקב ליטמן ז"ל, ואת אחיה נתנאל ז"ל בפיגוע טרור קטלני בעתניאל – אך היא החליטה שלא לבטל את חתונתה ולחגוג למרות הכאב. תחיה וארוסה הזמינו את כל עם ישראל לחגוג עימם, ופרוייקט מימון המונים גייס יותר מ-87 אלף שקלים לכיסוי עלויות החתונה. הערב כבר צעדו לחופה

לפני כשבועיים נרצחו הרב יעקב ליטמן ז"ל ובנו נתנאל בפיגוע הירי הרצחני בסמוך לעתניאל, בדרך לאירוע לקראת חתונת הבת תחיה. תחילה תיכננה תחיה לדחות את החתונה, אולם לאחר שקמה מהשבעה על אביה ואחיה החליטה לקיים את החתונה כמתוכנן - ולהזמין אליה את כל עם ישראל. הערב (חמישי) צעדה לחופה יחד עם בן זוגה, אריאל ביגל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לקראת החתונה החליטו בארגון "אחד לאחד" לארגן לזוג הצעיר מתנה מיוחדת, ואספו מהציבור הרחב תרומות כמתנת כלולות. "כולנו מתנערים מהאבל הכבד, מהימים הקשים ושמחים בשמחת חתן וכלה", נכתב בעמוד המיזם, שגייס יותר מ-87 אלף שקלים נכון לכתיבת שורות אלה, "יחד נשמח בהקמת בית נאמן בישראל על חורבות הרצח המתועב - עם ישראל חי!"

מהצער העמוק לשמחה הגדולה (Sharelive)

יעקב ונתנאל ז"ל נרצחו לאחר שיריות נורו לעבר מכוניותיהם סמוך ליישוב עתניאל שבדרום הר חברון. כוחות מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בהם פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותם במקום. שלוש ילדות שהיו באחד הרכבים לא נפגעו מהירי אך לקו בחרדה.