שני הרוגים בהתהפכות רכב בנצרת עילית

חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום נאלצו לקבוע את מותם של שני בני אדם שהרכב בו נסעו התנגש בעמוד, התהפך ונמעך בשדרות מעלה יצחק בנצרת עילית. אישה כבת 35 נמצאה מוטלת ללא רוח חיים מחוץ לרכב, בעוד שגבר נוסף נלכד בתוך הרכב ומותו נקבע רק לאחר שחולץ ממנו

זירת התאונה (דוברות מד"א)

שני בני אדם נהרגו לפנות בוקר (רביעי) לאחר שרכב התנגש בעמוד, התהפך ונמעך בשדרות מעלה יצחק בנצרת עילית, בסמוך לחני סנטר בעיר. חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו לזירה ונאלצו לקבוע את מותם של השניים במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שני ההרוגים הם נהג הרכב, בן 33 תושב כפר כנא שבגליל התחתון, שנלכד בתוכו והיה צורך לבצע פעולת חילוץ להוצאתו, ואישה נוספת בת 35 המתגוררת בנצרת עילית, שנסעה אף היא ברכב ונמצאה ללא רוח חיים מחוץ לו. לאחר שהפכו את הרכב, לא איתרו צוותי ההצלה שהגיעו למקום נפגעים נוספים בתאונה.

"כשהגענו למקום המראה היה קשה", סיפר נתי ליאני, פראמדיק מגן דוד אדום שהגיע לזירה, "ראינו רכב מעוך כשהוא הפוך על הגג. מחוץ לרכב שכבה אשה כבת 35 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית שהייתה ללא סימני חיים, ונאלצנו לקבוע את מותה במקום. בכסא הנהג נלכד גבר כבן 33 שהיה ללא דופק וללא נשימה וסבל מפגיעה קשה מאוד. לאחר חילוצו קבענו גם את מותו".

בתחילת השבוע נהרגו שלושה גברים בשנות ה-30 לחייהם בהתנגשות בין רכב פרטי ומיניבוס בכביש 864, בכניסה למועצה המקומית. 11 נוספים, שנסעו ברכב ההסעות, נפצעו בדרגות שונות - שניים מהם בינוני והשאר קל.