הבנק דחה הלוואה, מפעל הפיס התקשר לעדכן שזכה בהגרלה

כל אזרח במדינה היה שמח לקבל את שיחת הטלפון המפורסמת מ"אראלה" ממפעל הפיס. פנסיונר בן 71 מאזור חיפה קיבל את שיחת הטלפון בזמן הכי טוב שאפשר לחשוב עליו - ביציאה מהבנק אחרי סירוב לקבל הלוואה. ומה יעשה עם כספי הזכייה?

אילוסטרציה (חדשות 2)

פנסיונר בן 71 יזכור את היום הזה לעוד הרבה שנים: זמן קצר לאחר שביקש מהבנק לקבל הלוואה על סך 3,000 שקלים לתיקון מכוניתו וסורב, הוא קיבל את שיחת הטלפון שרבים מייחלים לה ממפעל הפיס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם צאתו מהבנק, צלצל מכשירו הסלולרי. על הקו הייתה אראלה ממפעל הפיס שבישרה לפנסיונר שזכה בפרס של 125 אלף שקלים בהגרלת המנויים של מפעל הפיס. הזוכה בן ה-71 לא האמין למשמע אוזניו. הוא סיפר לה על הסירוב של הבנק לאשר לו את ההלוואה כיוון שעבר את גבול האשראי שנקבע לו.

הזוכה הוא עובד לשעבר בבתי הזיקוק שמתקיים מקצבת ביטוח לאומי ומנוי במפעל הפיס מזה שנה. "תכננתי לטוס לבוסטון בחודש הבא לבקר את בני והנכדים - עכשיו אוכל להרשות לעצמי גם לטוס בביזנס", סיפר הזוכה המאושר.

"עומדת להיות לי תקופה מוצלחת"

וכיצד יראו חייו של המעושר החדש? "לפני הפרס הייתי קצת בלחץ", סיפר. "עכשיו אשלם את המינוסים ואסגור את החובות. עומדת להיות לי תקופה מוצלחת".

"אלו הרגעים שמחממים את הלב ומשמח לראות שהמזל הגיע למי שבאמת צריך אותו בזמן הנכון", אמרה דפנה נעים שאול סמנכ"לית השיווק והמכירות במפעל הפיס.