העבריין מוסא אלפרון נמצא מת בביתו

אלפרון, אחד מהאחים בני משפחת הפשע המפורסמת, מת ככל הנראה בעקבות מחלה או אירוע לב. אלפרון, שבשנים האחרונות הצהיר כי הפסיק לעסוק בפלילים, שרד בעבר ניסיון התנקשות שבמהלכו נפצע קשה

מוסא אלפרון, ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

העבריין מוסא אלפרון נפטר הבוקר (ראשון) בביתו בגבעת שמואל. מותו של אלפרון בן ה-63, אחיהם של יעקב אלפרון המנוח ונסים אלפרון, נגרם ככל הנראה ממחלה או אירוע לב, ואין חשד לפלילים בשלב זה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות מד"א שהגיע לביתו של אלפרון קבע את מותו במקום. מעבר לפעילותו בעולם הפשע, הוא שימש בעבר גם כיו"ר סניף הליכוד ברמת גן.

בשנות ה-70' הסתכסך מוסא אלפרון עם בעל מועדון לילה, והעימות הוביל לתחילת מעורבות האחים אלפרון בשורת עבירות: בין השאר יוחס לבני המשפחה הרצח של ראש משפחת נגר בכלא שאטה ב-1976. האח הצעיר יעקב אלפרון אמנם זוכה ממעורבות ברצח, אך האחים הורשעו במעשי אלימות וסחיטה נוספים כלפי משפחת נגר.

ב-1995 נפצע באורח קשה אלפרון בניסיון חיסול. במהלך שנות ה-90' היה אלפרון פעיל במרכז הליכוד, למרות התנגדות של חברי כנסת בולטים למעורבותו של האיש ששמו נקשר בפלילים. אלפרון הבהיר אז כי הפסיק לעסוק בפלילים, אך בשנת 2002 הודיע על פרישתו ממרכז הליכוד על מנת שהעיסוק בעברו לא יפגע בסיכויי הליכוד בראשות שרון לקראת הבחירות.

ב-2007 נעצר מוסא עם אחיו יעקב וניסים, לאחר שהעבריין רפי אוחנה קיבל "מתנה" מהאחים אלפרון: 29 כדורי אקדח. האחים שוחררו לאחר 40 ימי מעצר, מכיוון שהמשטרה לא הצליחה לגבש כתב אישום נגדם.