נחש באורך 6 מטרים ברח מכלוב ומסתובב חופשי בערבה

פיתון מרושת ענקי ברח מכלוב בו הוחזק בפונדק ה-101 המפורסם של כושי רימון, שקרא לציבור לא לעצור באזור. ככל הנראה, הנחש ברח בשל טעות של אחד העובדים. הוא אמנם לא ארסי, אך בשל גודלו הוא בהחלט מסוכן לבני אדם ובעיקר לילדים קטנים

בהלה בדרך לאילת: עובדי הפונדק של כושי רימון בערבה גילו הבוקר (שישי) כי נחש פיתון באורך שישה מטרים לא נמצא בכלוב שלו וכנראה ברח ומסתובב חופשי. המקום נסגר למבקרים ובעליו ממליצים לנהגים לא לעצור באזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מדובר בנחש מסוג פיתון מרושת, שאמנם אינו ארסי אך בעיקר בשל גודלו יוצא הדופן הוא מסוכן מאוד לבני אדם ובעיקר לילדים קטנים. "זה נחש חנק והוא מאוד חזק", אמר כושי רימון בעל פונדק ה-101. "הוא יכול בהחלט לתפוס ילד ולחנוק אותו".

על פי הערכת בעל הפונדק, אחד מהעובדים במקום שכח לסגור את הכלוב של הנחש, או שלא סגר את הדלת היטב. בעקבות כך הצליח הנחש לצאת מהכלוב ולהסתובב חופשי באזור הפונדק. כעת מנהלים העובדים חיפושים אחר הפיתון הענק.

כושי רימון: "אל תגיעו לאזור עד שיילכב הנ

על מנת למנוע מקרה שבו אנשים יתקלו בנחש החליט כושי רימון לא לאפשר למבקרים להיכנס לפונדק, שבו הוא מחזיק מספר גדול של בעלי חיים יוצאי דופן. "אני לא נותן לאף אחד להיכנס ובכלל אני מבקש מהציבור לא לעצור במקום על מנת לא להסתכן", הבהיר רימון.