אסון בגן ילדים באשדוד: גננת מתה מדום לב

עובר אורח שמע את זעקותיהם של הילדים ומיהר להזעיק את כוחות ההצלה. אלה העניקו לאישה טיפול רפואי ראשוני, אך נאלצו לקבוע את מותה מדום לב. אחד הילדים נפצע קל בעת נפילתה של הגננת

אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה בדרום: גננת כבת 35 מתה הבוקר (ראשון) מדום לב במהלך עבודתה בגן ילדים פרטי באשדוד. בעת האירוע נפצע אחד הילדים המטופלים במקום באורח קל, כתוצאה מנפילתה של האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

את גופתה של האישה מצא עובר אורח, ששמע את זעקותיהם של שבעת הילדים שהיו במקום, הוא מיהר להזעיק את כוחות ההצלה. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לגן אחרי זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה במקום.

"מדובר באירוע קשה, כשהגענו למקום הגן היה נעול ואזרחים נכנסו מהחלון ומסרו לנו כי בתוך הגן יש גננת ללא הכרה", סיפר בני מנלה, מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיע גם הוא למקום האירוע.

אחד הילדים נפצע באורח קל, ככל הנראה מבקבוק זכוכית שבו השתמשה הגננת על מנת להאכילו. גם הוא טופל במקום על ידי החובשים והפרמידיקים. "לאחר שהדלת נפתחה הגענו לגננת שהייתה ללא דופק וללא נשימה ולמרבה הצער נקבע מותה. הילדים שהיו בגן היו בחרדה ואחד מהם אף נפצע קל משברי זכוכית", הוסיף מנלה.

עוד קודם לכן ניסה קרוב משפחתה של האישה ליצור עמה קשר אך ללא הצלחה, רק כעבור זמן קצר כשלא ענתה לטלפון הבין שמשהו קרה.  רק לאחר זמן מה קיבל את הבשורה המרה. נסיבות המקרה נבדקות על ידי מרחב לכיש במשטרת ישראל.