רמת גן: אנטילופות השתוללו והתנגשו ברכבים

הקאנות והזברות פתחו אתמול בריצה בלתי מוסברת, ובמנוסתן פגעו במספר כלי רכב שעמדו ביציאה מהספארי. נערה נפצעה בכתפה באורח קל כתוצאה מהמקרה. לחדשות 2 Online סיפרה: "התחלתי לבכות ולהילחץ, הרגשתי כאילו יורים בנו, הכל רעד"

נזק נגרם למכוניות (רן ארווס)

עדר מבוהל של זברות ואנטילופות גרם אתמול (שבת) לפציעות ולנזק לכלי רכב בספארי ברמת גן. בניסיונן של החיות לשוב למרכז השטח הפתוח הן חלפו על פני כמה כלי רכב שעמדו ביציאה מהמקום ועלו על שניים מהם. כך נודע לראשונה לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

נערה שישבה באחת המכוניות נפצעה כתוצאה מהפגיעה, ופרקה את הכתף. אחת המכוניות קיבלה מכה חיצונית אך כלי הרכב השני נפגע מאוד והשמשה האחורית התנפצה. כעת מנסים לבדוק בספארי מה גרם להתנהגותן החריגה של החיות.

"היינו בספארי אני והמשפחה שלי וחבר שלי, בדרך חזרה פתחו רק שער אחד", סיפרה לחדשות 2 Online הנערה, מוריה בת ה-17 מחולון. "כנראה אנשים כל כך מיהרו ללכת אז הם עברו דרך החולות של החיות, ופתאום שמענו ממש בום כאילו עשינו תאונה. אחרי שניה וחצי האוטו התחיל לרעוד ממש כאילו יורים בנו. התחלתי לבכות ולהילחץ, פתאום הכל הפסיק וכל הזכוכיות התנפצו".

אורנה, אמה של הנערה, הוסיפה: "מאוד נבהלנו והבת שלי במיוחד, היא לא הפסיקה לבכות ולצרוח. אנשים פשוט נסעו על החולות, לא איפה שצריך. אם היינו עם אוטו אחר היינו מתהפכים".

"עדר רגוע, התנהגותם תיבדק" (ספארי רמת גן)

"חיכינו בשעת ערב מוקדמת לצאת, פתאום שמענו והרגשנו בום, ואחרי שנייה עוד בום", סיפר רן, שנקלע גם הוא לתקרית המוזרה. "הרגשנו את האוטו זז ברמה שהוא עומד להתהפך, כל הזכוכיות שלו האוטו התפוצצו. מסתבר שמרוב הפקק החיות פחדו והשתוללו".

"היו שם איזה שש קאנות (סוג של אנטילופה) שפשוט עלו על הרכב וגרמו לכל האסון", המשיך רן לתאר. "אנחנו חשבנו שזה יריות של אקדח מרוב שזה היה עצום. רק אחרי דקה קלטנו מה קרה. היינו בלחץ לא יאומן".

בספארי איחלו החלמה לנערה שנפצעה, ודוברת הספארי שגית הורוביץ הוסיפה בשיחה עם חדשות 2 Online: "מדובר בעדר מאוד רגוע, אנחנו נבדוק מה גרם להם להתנהג ככה, ומקווים שדברים כאלה לא יקרו בעתיד, כי זה לא קרה אף פעם ב-40 שנות ספארי".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.co.il

עמוד הפייסבוק של מתן חצרוני