אחרי מתקפת הטרור: הטיסות לפריז וממנה ייצאו כמתוכנן

אירועי הדמים בבירת צרפת אמנם גרמו לתגבור משמעותי של כוחות הביטחון בצרפת וביעדים רבים נוספים בעולם, אולם הם אינם גורמים להפסקת הטיסות אל צרפת וממנה. חברות התעופה שטסות מישראל לצרפת - וממנה, לא צפויות לשנות את לוח הטיסות. את מועד הטיסות ניתן יהיה לשנות בחינם. שיבושים קלים ייתכנו עקב בידוק ביטחוני נרחב

(רויטרס)

הטיסות לפריז וממנה ייצאו כמתוכנן, ייתכנו שיבושים: חברות התעופה שטסות מישראל לפריז ולהיפך הבהירו היום (שבת) כי לא ישנו את לוח הטיסות המתוכנן למרות מתקפת הטרור בפריז. עם זאת, חברות התעופה מבהירות כי אם נוסע יבקש לשנות את מועד טיסתו לפריז שצפויה לימים הקרובים - תהיה אפשרות לעשות זאת ללא עלות. מי שירצה לטוס מפריז או אליה יוכל לעשות זאת כמתוכנן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

משעות אחר הצהריים עד הלילה ינחתו וימריאו כמה טיסות בקו ישראל-פריז של חברות איזי ג'ט ואייר פרנס. נוסעי איזי ג'ט שאמורים לטוס לפריס או ממנה במהלך סוף השבוע הקרוב, עד ליום ראשון בלילה, יוכלו לשנות ליעד אחר ללא תוספת תשלום.

חברת אייר פרנס פרסמה גם היא שנוסעיה יוכלו לדחות את מועד הטיסה עד ל-22 בנובמבר ללא תשלום ומי שיבקש החזר כספי יקבל אותו במלואו. כמו כן, באתר החברה מציינים כי יתכנו שיבושים לאור הבידוק הביטחוני. בשתי החברות ממליצים לבדוק באתר האינטרנט בטרם היציאה לנמל התעופה אם ישנם עדכונים נוספים.

מחברת אל על נמסר כי טיסותיה לפריז ייצאו כמתוכנן. טיסה ראשונה מתוכננת לצאת מתל אביב עוד הערב. מחר בבוקר ייצאו עוד 4 טיסות. אל על תסייע להשיב ארצה נוסעים השוהים כעת בעיר ותציע מחיר מיוחד של 350 דולר לכיוון אחד (כולל מסים).

החברה הודיעה כי לא תגבה דמי שינוי בטיסות לפריז לנוסעים המעוניינים לשנות את מועד טיסתם ליציאה עד לתאריך 29.11. בנוסף תאפשר החברה לנוסעים שרכשו כרטיס טיסה להקפיא את הכרטיס למשך שנה.

בהכנת הידיעה השתתפו עמליה דואק ולי אברמוביץ'.