שני ישראלים שיצאו לשיט על יאכטה נעדרים

שני אזרחים ישראלים כבני 60 שהפליגו על יאכטה מקפריסין לישראל נעדרים מזה 24 שעות. בני משפחותיהם דיווחו כי אבד עמם הקשר, כוחות משותפים של ישראל וקפריסין בסיוע חיל הים מחפשים אחריהם, גם מסוקים שנשלחו לאזור טרם איתרו את כלי השיט

כוחות מחפשים אחר הנעדרים בים התיכון (cyprus navy)

אבד הקשר עם שני ישראלים שיצאו לשיט בים התיכון: שני נוסעי יאכטה ישראלים נעדרים לאחר שיצאו שלשום להפלגה מקפריסין לארץ. ישראל וקפריסין משתפות פעולה בניסיון לאתר אותם ולדעת מה עלה בגורלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מדובר בשני ישראלים, תושבי רעננה ורמת גן כבני 60 ובעלי ניסיון רב שנים בשיט שרכשו יאכטה בחו"ל, הרכיבו אותה בקפריסין - וביום רביעי האחרון יצאו להפלגה בדרכם לארץ.

לפני 24 שעות אבד איתם הקשר ועדיין לא ברור מצבם. בני משפחותיהם דיווחו על היעדרותם. ברגע שהגיע המידע אודותיהם למרכז החיפוש וההצלה של משרד התחבורה - הם יצרו קשר עם מקביליהם בקפריסין, שהוציאו שני מסוקים לחיפוש במרחב הימי של עד 70 ק"מ מחופי קפריסין - בינתיים החיפושים לא העלו דבר.

אנשי מרכז החיפוש וההצלה של משרד התחבורה פנו גם לחיל הים שיסייע, זאת בזמן שהים סוער עקב מזג האוויר וישנם גלים גבוהים. מדובר ביאכטה מפרשית קטנה באורך תשעה מטרים שיש לה קושי לחצות את הים בתנאים כאלה.