שוטר עצר לסייע - ונהרג מרכב חולף

הרצון הטוב לסייע הסתיים במוות טרגי: מתנדב של אגף התנועה במשטרת ישראל סייע לנהג שנעצר בשול כביש החוף, אלא שאז הוא נפגע ממכונית חולפת ונהרג במקום

זירת התאונה, הבוקר (עד ראייה)

שוטר מתנדב נהרג הבוקר (ראשון) בתאונת דרכים קטלנית שאירעה בשולי כביש החוף לכיוון דרום, מפולג לווינגייט. כוחות שיטור והצלה הוזעקו לזירת התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבירור ראשוני עולה שמתנדבי הזרוע המבצעית של אגף התנועה של המשטרה, הגיעו למקום לאחר שקיבלו דיווח ממוקד 100 על רכב העומד בנתיב השמאלי ביותר של כביש 2 לכיוון דרום. המתנדבים האטו את התנועה ואבטחו את הרכב עם הניידת.

כשהמתנדב הנהג יצא מהניידת על מנת לסמן בתמרורי אזהרה את העצירה, הגיע רכב בנסיעה בנתיב השמאלי. המתנדב הנהג הצליח להימלט מהפגיעה, אבל הרכב הנוסע המשיך ופגע בעוצמה בניידת, בה ישב המתנדב השני שנהרג כתוצאה מהפגיעה.

"בסמוך לרכב שכב על הכביש גבר כבן 65, מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פגיעה רב מערכתית קשה", סיפר פרמדיק מד"א יקי חג'ג'. "עוברי אורח שהיו במקום ביצעו בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של מוקד מד"א, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות אך לצערי הפציעות שלו היו קשות מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו בשטח".

הנהג הפוגע שהיה מעורב בתאונה הקטלנית פונה לטיפול רפואי בבית חולים כשמצבו מוגדר קל. בעקבות התאונה הקטלנית נחסמו שניים מנתיבי הכביש לתנועת כלי רכב. הדבר הוביל לעומסי תנועה כבדים באזור. המשטרה פנתה לנהגים וביקשה לנסוע בדרכים חלופיות.