משאית התהפכה לוואדי, הנהג נהרג

משאית שככל הנראנה הובילה חלב והייתה בדרכה למעלות ירדה מהכביש ונפלה לתוך אפיק. הנהג, גבר כבן 45, נלכד ומותו נקבע בזירה לאחר חילוץ ממושך. המשטרה בודקת את נסיבות התאונה

זירת התאונה, הבוקר (דוברות מד"א)

תאונה קשה סמוך למעלות: משאית התהפכה הבוקר (שישי), מסיבה שטרם התבררה, בכביש 854 והתהפכה לתוך ואדי סמוך. הנהג נלכד בתוך הרכב: לאחר שחולץ מתוך תא הנהג נאלצו אנשי מד"א לקבוע את מותו של האיש, גבר כבן 45. הכביש נחסם לתנועה לצורך בדיקת נסיבות התאונה, וטרם התברר האם הכבישים החלקים בעקבות הגשמים גרמו לתאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הדיווח הראשוני על התאונה התקבל במד"א בשעה 08:38, וצוותים הוקפצו לזירת התאונה בין לבון למעלות. מזירת התאונה דיווחו הצוותים על נהג שלכוד במצב אנוש. גם צוותים של לוחמי אש הוזעקו על מנת לסייע בחילוץ. לאחר פעולות חילוץ מורכבות וממושכות של לוחמי האש, פאראמדיקים של מד"א קבעו בזירה את מותו של האיש. אנשי זק"א נקראו גם הם לזירה לטיפול בגופת הנהג, כמו גם אנשי "איחוד הצלה" שקיבלו קריאה דומה.

"הנהג נלכד ללא רוח חיים" (דוברות מד"א)

יניב מילשטיין, פאראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "בשולי הכביש, מעבר לגדר ההפרדה ראינו משאית הפוכה על צידה כאשר נהג המשאית, גבר כבן 45 לכוד בקבינה". מילשטיין הוסיף כי הנהג היה מחוסר הכרה, ללא רוח חיים ועם פגיעה רב מערכתית קשה. "בסיוע לוחמי האש חילצנו אותו ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח".

ישראל ליכטנשטיין, סגן ראש סניף 'אשר' באיחוד הצלה, אמר כי מדובר במשאית שהובילה חלב: "היא נפלה לוואדי והתהפכה. כשהגעתי לזירה נהג המשאית היה ללא הכרה כשהוא לכוד בקדמת המשאית. צוותי כיבוי פעלו ממושכות לחילוצו ולאחר מכן צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א קבעו את מותו בזירת התאונה". ליכטנשטיין הוסיף כי נסיבות התאונה נמצאות בבדיקת משטרת ישראל.