שתי נשים נהרגו בתאונת דרכים בדרום

גלגל שניתק ממשאית שנסעה בכביש 6, סמוך למחלף קריית גת,, פגע במכונית בה היו שתי הנשים - שנהרגו במקום מעוצמת הפגיעה. גבר נוסף שהיה עמן ברכב פונה במצב בינוני לבית החולים באמצעות מסוק. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה

תאונה קטלנית בכביש חוצה ישראל: שתי נשים בשנות ה-40 לחייהן נהרגו היום (רביעי) בתאונת דרכים סמוך למחלף קריית גת, כשגלגל נפל ממשאית ופגע בעוצמה במכונית בה נסעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה נאלץ לקבוע את מותן של שתי הנשים במקום. גבר בן 30 שהיה עמן ברכב נפצע בינוני ופונה באמצעות מסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשהוא סובל מחבלה בראשו.

בוחנים של אגף התנועה במשטרה הגיעו לזירת התאונה ופתחו בחקירה. מפרטים ראשוניים עולה כי גלגל שנפל ממשאית שנסעה בכביש 6 דרומה - לכיוון מחלף קריית גת, ניתק ועף לנתיב הנגדי, תוך שהוא מדלג מעל מעקה הבטיחות. הגלגל פגע ברכב בו נסעו שתי הנשים שנהרגו - מכיוון דרום לצפון.

משטרת התנועה בודקת כמה כיווני חקירה שאחד מהם הוא כשל טכני שנבע ממשקל יתר של המשאית שהייתה עמוסה מדי או שהגלגל לא היה מחוזק או מורכב כמו שצריך. הנהג עוכב לחקירה בחשד לרשלנות.

"מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, עוברי אורח שהיו במקום אמרו לנו שחפץ כבד פגע ברכב", סיפר ליאור דוכן, חובש בכיר במד"א שהגיע למקום. "בסמוך לרכב על הכביש שכבו שתי נשים בנות 40 מחוסרות הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ניסינו להעניק להם טיפול רפואי ולבצע בהן פעולות החייאה אבל הפציעות שלהן היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותן".