בלעדי: שולה זקן מדברת על הכול

מי שהייתה יד ימינו של רה"מ אולמרט וריצתה עונש מאסר לאחר שהורשעה בשוחד, מדברת בפירוט על כל מה שעבר עליה מאז התפוצצו הפרשות בהן היה מעורב שמה. בהקלטות שהגיעו לידי חדשות 2, נשמעת זקן מדברת בחוג בית על היחסים הקרובים עם אולמרט, איך נשכבה על הגדר עבורו – ומתי החליטה להקליטו לראשונה

"אמרו לי הוא 'לא שם עלייך', למה את מגנה עליו?": בהקלטות שהגיעו בלעדית לידי חדשות 2, נשמעת שולה זקן, מי ששימשה ראש לשכת ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט והורשעה בשוחד בפרשות שגם שמו נקשר בהן, מדברת על הכל. מה גרם לה לגונן עליו במשך שנים ומתי החליטה להקליטו בפעם הראשונה? הכתבה המלאה עם התיעוד מחוג הבית שערכה זקן תשודר הערב (שישי) ב-20:00 באולפן שישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כך נשמעה זקן בקטע מתוך חוג בית שקיימה: "אני (בחקירה) שותקת, החוקרים לא עוזבים ואומרים לי 'הוא לא שם עלייך' ואפילו משפט שהם אמרו 'הוא משתין עלייך' - והוא מנחה אותי מה לעשות".

"תשמעי", אמר לה אולמרט, "את עומדת להגיע לעדות ואת תגידי ככה וככה. לא יכולתי, הוא כבר בלבל אותי. הוא כבר באמריקה".  עוד נשמעה זקן אומרת: "תגידי שהוא נתן לך כסף בשביל לחלק לעניים. תגידי שהוא נתן לך את הצ'קים, פרטת אותם והחזרת לו. זאת הפעם הראשונה שאני מחליטה להקליט אותו".