מיוחד: המתקפה של הרב פינטו

הרב שנמצא בחו"ל לצורך טיפולים רפואיים אמור על פי פסיקת ביהמ"ש לשוב לישראל בשבוע הבא. הערב בפני חסידיו הוא תוקף בחריפות את הפרקליטות ומבטיח לחשוף חומרים חדשים ואומר: "אני מוכן למות". פרקליטו של פינטו: "הציג צילומים של כרטיסי הטיסה בפני ביהמ"ש; בכוונת הרב לשוב לישראל כפי שהוחלט"

הרב יאשיהו פינטו, שהורשע בעבירת שוחד ונידון לשנת מאסר, נמצא בארצות הברית לצורך טיפול רפואי, לאחר שכבר קיבל מספר הארכות, דרש בית המשפט שישוב לארץ עד ליום שני הקרוב. עורך-דינו של הרב, אביגדור פלדמן, כבר שלח לבית המשפט צילומים של כרטיסי הטיסה והודיע כי מרשו יכבד את הדרישה - אולם הרב לא עושה זאת בשמחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בקלטות שנחשפו באדיבות רדיו "קול ברמה" נראה הרב כשהוא מדבר עם קהל מאמיניו בארצות הברית, ואומר דברים קשים ביותר כנגד הפרקליטות. "עברתי ניתוח קשה בשל סרטן, עד עכשיו יש לי נקז בגוף - למרות שהליצנים בארץ ישראל אומרים 'הרב לא חולה'", הוא מצהיר. "שיבואו לבדוק אותי, יש לי סרטן".

לדבריו, "יש בארץ ישראל דבר שקוראים לו פרקליטות, שהם רודים בעם ישראל. העם עובד קשה ומשלם להם משכורת כדי שהם ירדו בו וירדפו אותו". עוד הוסיף הרב כי "לא הרגתי את ברכה - הם הרגו אותו. אהבתי אותו ואני אוהב אותו עד היום, עשיתי ספר תורה לעילוי נשמתו".

הרב הוסיף ואיים כי "לא דיברתי מילה שלוש שנים - ואנחנו הולכים לדבר הרבה הרבה הרבה. תתעוררו, הרשעות הזאת היא רשעות אכזרית ביותר שאין כדוגמתה. הסיפור שלנו לא ייגמר בקל", סיים.