"אדם שהקריב הכל בשביל אחרים"

שעות ספורות לפני הלווייתו של סמל עמרי לוי שנרצח אמש בפיגוע בתחנה המרכזית בבאר שבע, וקרוביו וחבריו עדיין מתקשים להיפרד מהאדם הצעיר שכל כך אהבו. "מאז שהודיעו לנו על האסון, הדמעות לא מפסיקות לרדת", אמר בן דודו. "הוא העלה פרופיל כדי לשרת בגולני", סיפר חברו למושב שדי חמד. לוי יובא למנוחות ב-16:00

קרוביו וחבריו של סמל עמרי לוי שנרצח אמש (ראשון) בפיגוע הקשה בתחנה המרכזית בבאר שבע מתקשים לעכל את הידיעה על מותו. "רק אתמול ב-16:00 דיברנו והוא אמר לי שהכל בסדר", אמר בן דודו, "היום ב-16:00 נצטרך להיפרד והפעם לתמיד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מאז שהודיעו לנו על האסון, הדמעות לא מפסיקות לרדת", הוא הוסיף. "עמרי, אני נשבע להמשיך את מה שאתה הפסקת. היית החבר הכי טוב שלי ותמיד תישאר כזה. לעולם לא נשכח אותך ולעולם לא נסלח. הפעם זה לא רק השם יקום דמך, אנחנו מבטיחים שגם אנחנו".

שדי חמד, הבוקר (חדשות 2)

אלעד ברנס, חברו של החייל שנרצח, תיאר היום בעמוד הפייסבוק שלו כיצד נראה הבוקר הראשון בלי עמרי. "בוקר ראשון בלי לאכול ארוחת בוקר עם עמרי", הוא כתב, "בוקר ראשון בלי לצחוק עם עמרי, בוקר ראשון בלי להביא חיבוק לעמרי, בוקר ראשון בלי להציק לעמרי, בוקר ראשון בלי לנקות את הנשק עם עמרי, בוקר ראשון בלי לקנות פחית קולה עם עמרי, בוקר ראשון בלי להרגיש את הנוכחות של עמרי. בוקר אפל, מגעיל".

"חבר יקר שלי, הכי טוב שלי, היית בן אדם מדהים, משמח, האדם הזה שיקריב הכל בשביל אחרים, תמיד יעזור, תמיד", הוסיף ברנס. "חבר למחלקה שלי, לחדר שלי, לחיים שלי, אני אוהב אותך, פשוט אוהב אותך, אזכור אותך תמיד. כבר מתגעגע אליך, ותמיד תמיד אזכור אותך, אח יקר שלי, גולנצ׳יק שלי. אני אוהב אותך".

"אדם שיקריב הכל בשביל אחרים". עמרי לוי (דו"צ)

עמרי התגורר במושב שדי חמד בשרון. חברו למושב אמר כי "הוא היה נחוש ללכת בדרך של אבא שלו, לשרת בקרבי. העלה פרופיל כדי לשרת בגולני. 'תפס פיקוד' על המשפחה אחרי שאבא שלו נפטר מדום לב, בגיל 46, לפני שלוש שנים. הוא הפך לסוג של אבא לאחים התאומים שלו, היום בני 16. הוא רצה רק קרבי למרות הקושי המשפחתי ולמרות שאמא שלו העדיפה שלא ילך לשרת רחוק".