הדיילת שהפנתה אצבע משולשת לנוסעים לא תשרת קהל

דיילת הכרטוס שחרצה לשון והפנתה את התנועה המגונה כלפי זוג נוסעים חזרה לעבודתה - זאת לאחר שהושעתה למשך חודש. עם זאת, ייאסר עליה לעבוד עם לקוחות. גורמים בחברה טוענים כי מדובר בעובדת מעולה, שזו המעידה הראשונה שלה, ולכן היא שבה לעבוד

התנועה המגונה - ועונשה: אחרי שתועדה חורצת לשון ומפנה אצבע משולשת לעבר לקוחות, דיילת הכרטוס שבה לעבודתה - אך עם מגבלות. לאחר המקרה שפורסם לראשונה בחדשות 2 Online, הודיעה לה החברה שמעסיקה אותה כי לא תוכל לחזור ולעבוד עם קהל עקב התנהגותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית המביכה התרחשה בחודש שעבר. לבני הזוג נקדימון ואנה בר נתן מרמת גן הציעו לעלות לטיסה אחרת מזו שהזמינו לברלין עקב כרטוס ייתר ("אובר-בוקינג"). השניים החליטו לוותר על החופשה, וביקשו מהדיילות אישור בכתב לפיו ויתרו על החופשה על מנת לקבל את כספם בחזרה. אלא שאז החל ויכוח בין הצדדים שנגמר בתנועות המגונות מצד הדיילת.

בעקבות המקרה, הושעתה העובדת על ידי מעסיקיה בחברת לאופר. היא זומנה לבירור, התנצלה על המקרה - וטענה שמדובר היה במעידה חד-פעמית. גורמים בחברה אמרו כי מדובר בעובדת מעולה וותיקה, ומכיוון שזו הפעם הראשונה בה היא נוהגת באופן שכזה, הוחלט שלא לפטרה.

חורצת לשון (חדשות 2)

מחברת לאופר תעופה נמסר בתגובה: "כפי שציינו לפני כחודש, בסמוך לאירוע, אנו רואים בחומרה רבה את התנהלות העובדת שפעלה בניגוד מוחלט לנהלים ולסטנדרט השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו. העובדת זומנה לפני כחודש לשיחה והושעתה מעבודתה באופן מיידי. בברור מעמיק של המקרה, מדובר בעובדת וותיקה שעובדת בחברה כ-30 שנה ומעולם, עד אירוע זה, שמה לא נקשר בשום אירוע חריג. העובדת הביעה את התנצלותה הכנה. לאור הוותק שלה והיעדר הערות משמעת במשך שלושה עשורים , הוחלט שלא לפטרה מעבודתה והיא הועברה מתפקידה".

 לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני