גם בשב"ס: ארדן שוקל למנות מפקד מחוץ לשורות הארגון

לאחר הקשיים במינוי מפכ"ל המשטרה, מסתמן שגם במקרה של שירות בתי הסוהר לשר ארדן לא צפויה מלאכה פשוטה. יממה לפני תום כהונתו של אהרון פרנקו כראש הארגון, קיבל השר חוות דעת חדשות שגרמו לו להאריך את כהונתו ולחפש מועמד חדש מחוץ לשב"ס. על פי ההערכות, מדובר בבכיר במשטרה

מתלבט. ארדן (יהונתן סינדל, פלאש 90)

השר לביטחון פנים גלעד ארדן היה אמור להודיע היום (רביעי) על המועמד שבחר לפקד על שירות בתי הסוהר במקום נציב שב"ס הנוכחי אהרון פרנקו. ארדן התלבט עד הרגעים האחרונים בין שני מועמדים משורות הארגון: גונדר עפרה קלינגר וגונדר אשר שריקי, אלא שחוות דעת חדשות שקיבל גורמות לעיכוב בהליך הבחירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות שהתלבט בין שניים מבכירי השב"ס ובעקבות המידע החדש שהתקבל על אחד המועמדים, וחוות דעת חדשות ששמע, מסתמן שהשר ארדן יפתח שוב את מלאכת האיתור - גם למועמדים מחוץ לארגון. על פי ההערכות, הכוונה היא בעיקר לניצב משורות המשטרה.

נציב שב"ס המכהן רב גונדר אהרן פרנקו, היה עתיד לסיים את תפקידו כבר היום, אולם בעקבות המידע החדש ובקשת השר ארדן, החליטו השרים להאריך את כהונתו עד ל-1 בנובמבר.

בשב"ס היו משוכנעים עד כי הפעם, לראשונה בתולדות המדינה יתמנה נציב שגדל וצמח בארגון, אלא שכעת נראה כי גם הפעם האפשרות הזו הולכת ומתרחקת.