"חשבנו שסבא יחיה עד גיל 100"

חביב ושושנה חיים היו על האוטובוס בדרך חזרה מקופת חולים כשמחבלים החלו לירות ולדקור את הנוסעים. חביב בן ה-78 נהרג, שושנה מאושפזת בבית החולים. "סבא היה האדם הכי צעיר ושמח שהכרתי", מספרת בכאב נכדתו

צליל עם הסב חביב ז"ל וסבתא שושנה (באדיבות המשפחה)

במשפחת חיים מתקשים לעכל את האסון הכבד: הסב חביב בן ה-78 נרצח אמש בפיגוע באוטובוס בשכונת ארמון הנציב בירושלים. אלמנתו שושנה מאושפזת עדיין בבית החולים. היום יובא חביב למנוחות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"סבא היה האדם הכי צעיר ושמח שהכרתי", סיפרה נכדתו צליל. "הוא עלה לארץ מעירק ועבד מגיל 11. הוא היה בן אדם של משפחה, של בדיחות ושמחת חיים. תמיד אמרנו שהוא יהיה מהגברים שיחיו עד גיל 100. כולנו כואבים את מותו ואת חייו שנלקחו בצורה כל כך אכזרית״.

הפיגוע אירע סמוך לשעה 10:15 בעת שהשניים, הורים לחמישה ילדים וסבים ל-14 נכדים, חזרו מביקור בקופת חולים. שני מחבלים בקו 78 ירו ודקרו את הנוסעים עד שכוחות הביטחון פרצו פנימה ונטרלו אותם. כתוצאה מפיגוע הטרור המשולב נהרגו חביב ואדם נוסף. 18 נוסעים אחרים נפצעו, בהם שושנה שהועברה במצב קשה לבית החולים ועברה ניתוח.

"פעולה שגרתית הסתיימה ברצח", אמר קרוב משפחתו בכאב. "נגדע פתיל חיים של אדם ישר אוהב אדם. איש שקט שגידל עם אשתו את ילדיו למופת. המשפחה כולה המומה".