"הרסתם את העיר, עוף מפה!": ראש עיריית נצרת נגד יו"ר הרשימה המשותפת. צפו

על רקע המתיחות בין יהודים לערבים בערים המעורבות, תקף ראש עיריית נצרת את יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה - וקרא לו ולחברי רשימתו להסתלק מן העיר. לטענתו, אמירותיהם בתקשורת מרחיקות מבקרים מן העיר. צפו בעימות החריף בין השניים

המתיחות המוגברת בין יהודים לערבים מאז החל גל הטרור - במיוחד בערים המעורבות - הביאה לעימות חריף למדי בין ראש עיריית נצרת ליו"ר הרשימה המשותפת: בזמן שח"כ איימן עודה עמד להתראיין לחדשות 2 בנצרת - חלף לידו ראש העיר, עלי סאלם, כשהוא ברכבו - וקרא לו להסתלק מיד מהעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"איימן, לך תחפש עניינים במקום אחר, הרסתם לנו את העיר!", האשים סאלם, "לך מפה, די עם הריאיונות. אני ראש העיר, תגיד להם שיעשו משהו. לא היה פה היום אפילו יהודי אחד. אפילו לא אחד!".

ראש עיריית נצרת טוען כי עקב התבטאויותיהם הקשות והתנהגותם של חברי הכנסת מהרשימה המשותפת, יהודים נמנעים מלהגיע לנצרת ולערים ערביות נוספות - ובכך, מתרחשת פגיעה אנושה בפרנסה של תושבי העיר.

ח"כ עודה במהלך העימות (חדשות 2)

"על מה אתה מתראיין? מה אתה עושה לנו? אתה לא עושה כלום! שרפתם את העולם! תשתוק! לך תעוף!", המשיך ראש העיר לתקוף את ח"כ עודה, בעודו נותר משתומם ומופתע מהמילים הקשות שהופנו אליו.