המאבק תם: "עמרי נלחם עד הסוף"

פחות משנה לאחר שגידול ממאיר התגלה בראשו, עמרי דוד בן ה-4 נפטר ממחלת הסרטן. הבוקר הוא הובא למנוחות כשלצידו תיק ובו המשחקים והסרטים האהובים עליו. "הוא כל הזמן הוכיח שהוא חזק כמו שור", סיפרה אמו רויטל. "הלוואי שכולם יידעו איזה מדהים הוא היה עד הסוף, הוא באמת ניסה להילחם עד הסוף"

לפני קצת יותר מחודש פגשנו את עמרי בן ה-4. למרות גידול ממאיר ענק בראשו - "פצע קטן" כפי שכינו אותו בבית - עמרי והוריו סירבו להרים ידיים ונלחמו ביחד במחלה עד הרגע האחרון. אתמול (שלישי) בבוקר הוא נפטר מהמחלה הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לצערנו בחודש האחרון חלה הידרדרות משמעותית במצבו והבנו שאין עוד הרבה", אמרה רויטל, אמו של עמרי בשיחה עם חדשות 2 Online, "אבל חשוב לי להגיד שהוא כל הזמן הוכיח כמה הוא חזק כמו שור. כבר לפני שבועיים אמרו לנו שהוא כנראה לא יעבור את הלילה, אבל בבוקר הוא פקח עיניים כמו אלוף. תעצומות הנפש שלו היו מדהימות, בטח עבור ילד בן ארבע וחצי".

בסוכות חלה הידרדרות נוספת במצבו של עמרי, שנקלע למצוקה נשימתית. "הוא פשוט סימן לנו עם העיניים שהוא כבר עייף מלסבול", סיפרה אמו. "חיבקנו אותו כל הזמן. את כל הכוחות שלנו קיבלנו ממנו, הוא לא הפסיק לתת לנו כוחות. הוא החליט שהוא רוצה להשתחרר, שהוא רוצה לנוח וכיבדנו את זה. אמרנו לו שתמיד נאהב אותו ותמיד נחבק אותו ושזה בסדר. והוא הלך לנוח".

"ניסה להילחם עד הסוף" (באדיבות המשפחה)

"עמרי ניסה להילחם עד הסוף"

"הוא חיכה, נתן לנו לילה אחרון איתו, שנישן איתו שנינו", סיפרה רויטל על השעות האחרונות ביחד עם עמרי. "ואז בשש וחצי בבוקר חיבקנו אותו עוד פעם ואמרנו לו כמה אנחנו אוהבים אותו ושהוא לא חייב לסבול. ברבע לשבע הייתה הנשימה האחרונה שלו".

עמרי ואביו, לפני המחלה (באדיבות המשפחה)

הבוקר ליוו בני משפחה וחברים את עמרי למנוחות בבית העלמין ירקון. "הטקס היום היה פשוט עמריקי", אומרת רויטל. "דאגנו שיהיה לו את כל הדברים שהוא אוהב ביחד איתו. את המשחקים שהוא אוהב, סרט שהוא אוהב ואפילו שמנו לו ממתקים שתמיד העלו לו חיוך. ארגנו לו תיק שיהיה צמוד אליו".

"הראינו תמונות שלו, הקראנו לו מכתב של אהבה מאיתנו והפרחנו בלונים", מספרת רויטל בבכי. "אני בטוחה שהוא במקום שליו, רגוע, שתמיד הוא ישלח לנו את הכוחות שלו ואת האהבה הענקית שלו והוא יודע שתמיד תמיד יש לו אותנו. הלוואי שכולם יידעו איזה מדהים הוא היה עד הסוף, הוא באמת ניסה להילחם עד הסוף".