"הייתי באלנבי 40 כשאנסו בחורה, אני אידיוט שלא התערבתי?"

צעיר שנכח באירוע בו תועדה צעירה מקיימת יחסי מין על הבר במועדון בתל אביב פרסם פוסט בפורום "שאל שאלה" בו תהה איך היו הגולשים מגיבים לסיטואציה לה היה עד. "גם אני צחקתי ומחאתי כפיים, רק אחרי הפרסומים בתקשורת התחלתי להיגעל מעצמי", כתב

אלנבי 40 (חדשות 2)

"מה הייתם עושים אם הייתם שם?" כך חתם צעיר בן 25 את הפוסט שלו בפורום הייעוץ "Ask People", בהתייחסו לערב במועדון אלנבי 40 בתל אביב, בו היה עד למקרה שצעירה תועדה מקיימת יחסי מין על הבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תחת הכותרת "הייתי באלנבי 40 כשאנסו בחורה, אני אידיוט שלא התערבתי?" סיפר הצעיר על המקרה: "צעירה עירומה ושיכורה עלתה על הבר במועדון ובנים עלו איתה והתחילו לקיים יחסי מין זה אחר זה, והכול בהסכמתה לכאורה. ואני, אני הייתי בניהם. הייתי בין האנשים בקהל שחשבו שזה בסדר, גם אני צחקתי ומחאתי כפיים".

הצעיר מסביר כיצד הבין את חומרת האירוע רק לאחר הפרסום בכלי התקשורת. "רק אז הבנתי כמה אידיוט הייתי", הוא כותב. "רק אז התחלתי להיגעל מעצמי ולהבין שאני פשוט הייתי חייב להתערב ולהזמין משטרה / להוריד אותה מהבר / לדבר עם מישהו שיעצור את הדבר המזעזע הזה".

"יש שאומרים שזה אונס"

"אני ממש כועס על עצמי שלא עשיתי כלום ושפשוט עמדתי כמו כולם וזרמתי עם האירוע הזה. ויש שיגידו עם האונס הקבוצתי הזה", הוא ממשיך, וחותם את הפוסט בשאלה לגולשים: "אני תוהה מה היה נכון לעשות, יש כאלה שאומרים שהיא הסכימה, אבל יש שאומרים שזה אונס וצריך לסגור את המועדון".

בתגובה לפוסט הזה ענו 153 גולשים שלא היו מתערבים בסיטואציה, ואילו 741 גולשים ענו שהיו מתערבים.