אוהדי סכנין התפרעו בתום ההפסד לבית"ר

עשרות אוהדים מאוכזבים של בני סכנין התעמתו עם המשטרה בתום המשחק שבו הובסה קבוצתם. הם יידו אבנים ואף עקרו כיסאו מהיציעים, כוחות יס"מ פעלו לפזר אותם מהמקום

למצולמים אין קשר לידיעה, אוהדי סכנין (צילום מסך: הערוץ הראשון)

משחק הכדורגל בין בית"ר ירושלים לבני סכנין הוא תמיד מקור לדאגה עבורה המשטרה, אך הערב (שני) בעקבות המצב הביטחוני נערכו בכוחות מיוחדים כדי להתמודד קבוצות האוהדים היריבות. זמן קצר לאחר סיום המשחק התפתחו מהומות אלימות, שדרשו את התערבות כוחות המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מיד בתום המשחק שבו ניצחה בית"ר ירושלים בתוצאה 3:1, החלו אוהדי סכנין להתפרע ואף ליידות אבנים לעבר כוחות הביטחון שנפרסו במקום על מנת לאבטח את האירוע.

העימותים האלימים המשיכו אל מחוץ לאצטדיון כשחלק מהאוהדים הזועמים והמאוכזבים יידו אבנים לעבר השוטרים, חלקם עקרו כיסאות והשליכו גם אותם. כוח יס"מ מיוחד פעל במקום על מנת לפזר את המתפרעים מהמקום.

ראש עיריית סכנין מאזן גנאים, המוכר גם כבעל הקבוצה הבתית לשעבר, הגיע למקום כדי לנסות להרגיע את הרוחות ועומד בראש האנשים שמנסים להרחיק את הצעירים שהחלו ליידות אבנים. כוח משטרה גדול המונה כ-500 שוטרים ניסה במשך דקות ארוכות להשליט סדר במקום.

העימותים בין קבוצות האוהדים החלו עוד בטרם החל המשחק, כשבכניסה לאצטדיון התאספו עשרות אוהדי בית"ר שזעקו "מוות לערבים" ו"שיישרף לכם הכפר". אוהדי סכנין לא נשארו חייבים, הם הופיעו עם דגלי פלסטין וקראו "בדם ואש נפדה את אל-אקצא". עוד בטרם החל המשחק נעצרו שני אוהדים שהתפרעו.