"נגעתי בחולצה וראיתי שהכל דם"

הנער שנדקר הלילה בי-ם משחזר את הרגעים הדרמטיים: בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר הנער, משה מלכה בן ה-15, כי המחבל רץ לעברו לאחר שילד אחר קרא קריאות "מוות לערבים". "חבר שלי ריסס עליו גז מדמיע ובזכותו ניצלתי", סיפר מלכה

הנער שנדקר הלילה (ראשון) בצומת הנביאים בירושלים משחזר את הרגעים הדרמטיים. בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר משה מלכה בן ה-15 כי המחבל דקר אותו לאחר שילד אחר צעק "מוות לערבים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המחבל רץ אלינו עם יד בכיס", אמר מלכה. "רצנו, אבל נתקלתי במדרכה ואז הוא תפס אותי והתחיל לדקור אותי. הפלתי אותו עם הרגל, סגרתי עליו, חבר שלי ריסס עליו גז מדמיע, ובזכותו ניצלתי".

"לא הרגשתי שנדקרתי בכלל, אבל נגעתי בחולצה וראיתי שהכל דם", המשיך מלכה. "באתי לכביש, צעקתי 'פיגוע פיגוע', גם חבר שלי צעק, ואחרי כמה דקות הגיעו משטרה ואמבולנס".

מלכה נפצע הלילה בינוני-קשה לאחר שנדקר בפלג גופו העליון על ידי מחבל בצומת הרחובות הנביאים וחיל ההנדסה בירושלים. לאחר הדקירה נמלט המחבל כשהוא מחזיק בידו את הסכין. הוא נורה ונהרג על ידי כוח משטרה שהגיע למקום.

מלכה פונה למרכז הטראומה של בית החולים שערי צדק בעיר כשהוא במצב יציב וסובל מדקירות בחזה ובגב. לאחר שורת הטיפולים שעבר במהלך הלילה והבוקר, מצבו מוגדר כעת טוב מאוד.