3 הרוגים בתאונות דרכים בדרום

שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם נהרגו בתאונת דרכים קטלנית בדרום, סמוך ליישוב לקיה. הרכב בו נסעו השניים התהפך לתעלה והתרסק לחלוטין, ופראמדיקים וחובשים שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם. שעות ספורות לאחר מכן נהרגה תיירת סמוך מאוד לזירת התאונה בלילה

תאונה קטלנית בדרום: שני צעירים הרוגים (דוברות מד"א)

הקטל בכבישי הדרום נמשך: שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם נהרגו לפנות בוקר (שבת) לאחר שמכוניתם התהפכה לתעלה בכביש 31, צפונית ליישוב לקיה שבדרום. חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום אך נאלצו לקבוע את מותם של השניים. בשעות הבוקר אירעה תאונה נוספת באותו כביש סמוך ללקיה. צוותי מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותה של תיירת כבת 50. בעקבות התאונה חסמה משטרת התנועה את קטע הכביש מלהבים עד אשכולות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדברי פראמדיק מגן דוד אדום דני שטרקמן שנכח בזירה בה מצאו שני הצעירים את מותם המראה היה מזעזע. "בתעלה בעומק של כחמישה מטרים היה רכב מעוך לחלוטין", סיפר. "מחוץ לרכב שכבו שני הצעירים עם פגיעה רב מערכתית, ללא סימני חיים. נאלצנו לקבוע את מותם במקום".

גיל אסיסקוביץ', פרמדיק מד"א שנכח בזירת התאונה בה נהרגה התיירת אמר כי מדובר בתאונה חזיתית קשה ביותר. "ניסינו להעניק לה טיפול רפואי כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולבסוף נאלצנו לקבוע את מותה". הוא הוסיף: "נהג הרכב שבו נסעה ונהג הרכב השני נפגעו באורח קל". 

"המראה היה מזעזע" (דוברות מד"א)

מוקדם יותר השבוע נהרג גבר בן 62 בתאונת דרכים נוספת בדרום, בין שתי משאיות לרכב פרטי, בסמוך לקריית מלאכי. שניים נוספים, בני 22 ו-25, נפצעו גם הם באירוע ופונו במצב קשה לבתי החולים ברזילי וקפלן.

יומיים קודם לכן נהרגה תינוקת בת שנתיים לאחר שנפצעה אנושות וסבלה מפגיעה רב מערכתית בעקבות תאונת דרכים חזיתית בכביש 90, סמוך לבית שאן. שלושה נוסעים נוספים נפצעו בתאונה, בהם אימה של התינוקת שאושפזה במצב קשה, גבר בן 40 שטופל במצב בינוני ואישה במצב קל.