גרסת המאבטח: "מישהו צעק 'סכין!'"

אחד המאבטחים שנחקרו בחשד לתקיפת הנער במועדון האומן 17 מספר לראשונה מה הוביל לתגרה האלימה. . "הרגשנו שמשהו לא טוב הולך לקרות", הוא סיפר. "ראיתי יד נשלחת לכיס והגבנו"

ארז שוקרון, אחד המאבטחים שתועדו מכים לכאורה נער במועדון האומן 17, מספר לראשונה את גרסתו למה שאירע שם. לדבריו, הנער שתועד בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות בערב החג החל לתקוף ראשון את המאבטחים - שהגיבו על מנת לנטרלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זאת הייתה אמורה להיות מסיבת בני נוער רגילה שאליה הוזמנו בליינים מכל רחבי הארץ. המקום מורשה להכיל עד 1,500 אנשים, אבל בפועל צבאו על הדלתות 3,000 בני נוער. בעקבות כך הורתה המשטרה לסגור את המסיבה.

"הייתה אווירה לא טובה", הוא משחזר. "הרגשנו שמשהו לא טוב הולך לקרות. היינו מאוד דרוכים ולחוצים. אמרנו להם חבר'ה, בואו בבקשה תתלוו אתנו החוצה, אנחנו סוגרים את המסיבה עקב הוראה של המשטרה. הם התנגדו ואמרו: 'שילמנו כסף ואנחנו לא רוצים לצאת'".

אז החלה ההמולה. לטענת שוקרון, חלק מהנערים סירבו לצאת, בהם גם הנער שתועד מוכה. "הבחור התחיל להתנגד, התחיל להשתולל ולזרוק ידיים לכל כיוון", הוא אמר. "לא ראיתי אי פעם מישהו תוקף ככה מאבטח. הייתי בהלם ונבהלתי מהמצב. שמעתי מישהו צועק 'סכין! סכין!'. ראיתי יד נשלחת לכיס".

יממה אחרי שהסרטון הופץ ברשתות החברתיות המשטרה עצרה את שוקרון ואת ארתיום גראס, מאבטח נוסף שתועד באירוע. היום שוחררו השניים למעצר בית לאחר חמישה ימים. במקביל, הנהלת המועדון, שנסגר למשך 16 ימים, פיטרה את חברת האבטחה.

המשטרה סיימה לחקור את שני המאבטחים, התיק הועבר לפרקליטות ושם יגישו נגד המאבטחים כתב אישום כבר בתקופה הקרובה.