נהגי הרכבת הקלה חוזרים לעבודה

אחרי שאתמול עשרות נהגי הרכבת הקלה בירושלים הודיעו על חופשת "מחלה", הוציא אמש בית הדין לעבודה צו מניעה נגד השביתה הכללית בה פתחו. על פי ההחלטה, הנהגים חויבו לשוב היום לעבודתם ולאפשר לעשרות אלפי המבקרים בבירה להשתמש בשירותי הרכבת

הרכבת שבה לפעילות

הרכבת הקלה בירושלים שבה לפעולה: בית הדין האזורי לעבודה חייב את הנהגים "החולים" להתייצב הבוקר (רביעי) לעבודה, יממה לאחר שפתחו בשביתה כללית דווקא ביומו הראשון של חול המועד סוכות. עם זאת, מחברת סיטיפס נמסר כי הרכבות לא ישובו לפעול במתכונת מלאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בית הדין האזורי לעבודה הוציא אמש צו מניעה לנהגי הרכבת שנעדרו מעבודתם בטענת מחלה וקבע כי עליהם להתייצב היום לעבודתם ברכבת. במקביל חייב בית הדין את 28 עובדי הרכבת השובתים להתייצב אצל רופא תעסוקתי.

אתמול הודיעה חברת סיטיפס כי נהגיה פתחו בשביתה, שעות ספורות לאחר השיבושים שנגרמו בעקבות "מחלה" שבה לקו רבים מהנהגים. ההנהלה פנתה לבית הדין לעבודה במטרה לחייב אותם לשוב לעבודה, ובמשרד התחבורה תגברו את מערך האוטובוסים.

בימי חופשת החג, ובמיוחד היום לרגל ברכת הכהנים הנערכת בכותל, צפויים להגיע לבירה עשרות אלפי מבקרים שאמורים היו להשתמש ברכבת הקלה, בנוסף לכל משתמשיה הקבועים, תושבי ירושלים ואלו העובדים בעיר.