"נסעתי - ואז השיער נתפס בגלגלים"

בתחילת החודש נפצעה קשה קרולין מערוף, נערה בת 12, כשחלק משיערה נתלש בתאונה בקרטינג בחיפה. היא נזקקה לטיפול רפואי ממושך ורק היום שוחררה מבית החולים. בשיחה עם חדשות 2 היא משחזרת לראשונה איך הבילוי הפך לסיוט ודורשת שהמשטרה תחקור באופן יסודי אם הייתה רשלנות שגרמה לאירוע

קרולין מערוף, בת 12, השתחררה היום (שלישי) מבית החולים רמב"ם שבחיפה וחזרה לראשונה אחרי חודש לביתה. היא אושפזה במצב קשה בטיפול נמרץ למשך שבועיים לאחר שנפגעה קשות בראשה כשששערה נתפס בגלגלי אחת המכוניות. כעת היא משחזרת את שהתרחש.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הרמתי את השיער, ואז הוא (אחד המדריכים - פ.נ) טפח לי הראש והחזיר את השיער אחורה". בשלב הזה, היא מספרת, "שמו לי קסדה על הראש. התחלתי בנסיעה ותוך כדי השיער שלי השתחרר מתוך הקסדה ונתפס בגלגלים. קמתי מהרכב והתחלתי לרוץ. הכניסו אותי לחדר ואז הובילו אותי במכונית לבית החולים".

"חשבתי שאני מאבדת אותה". קרולין ואמה

אמה של קרולין, נסרין, סיפרה גם היא על רגעי האימה: "התקשרו אליי ילדים וצעקו: 'הלך לה הראש'". כשבתה שוכבת בבית חולים במצב קשה, החליטה האם להזדהות עם מצבה וגזרה את שיערה. "כשידעתי שהלך לה השיער, הלכתי והסתפרתי. הרגשתי שאני מאבדת אותה". בעקבות התאונה הקשה, סגרה המשטרה את המקום למשך מספר ימים.

במשפחת מערוף זועמים על מתחם הקארטינג ומתכוונים לעקוב מקרוב אחרי ההתפתחות החקירה. כעת, מקווים במשפחתה של קרולין, כי השיער הארוך שהיה לסימן ההיכר שלה ישוב ויצמח מחדש.

עו״ד סאמר זהר, בא כוח "דן קרטינג" בחיפה, מסר: "ראשית כל, מרשתי ואני מאחלים לנפגעת החלמה מהירה ובריאות שלמה. מרשתי מכחישה מכל וכל את הנטען נגדה בכל הקשור לנסיבות אירוע התאונה.

"מרשתי מפעילה מסלול הקרטינג בקניון עזריאלי בחיפה מזה יותר מ- 13 שנה, ברשותה כל ההיתרים והאישורים הנדרשים להפעלת המסלול, מהרשויות המוסמכות ובחזקתה רכבי קרטינג חדישים במיוחד ותקניים תוצרת מפעל צרפתי מהמובילים בעולם. חברתנו פעלה בהתאם לכללי הבטיחות המקובלים בענף, הדריכה את הנפגעת טרם עלייתה למסלול, שמה לה כיסוי ראש והתאימה לה קסדה המתאימה לראשה.
לאחרונה צו הסגירה שהוציאה משטרת ישראל נגד קרטינג חיפה, סמוך לאירוע התאונה, בוטל ע״י ביהמ״ש לאחר ששוכנע שאין סכנה לשלום הציבור ולכלל המשתתפים".