הירש בירך את אלשיך על היבחרו

לאחר שהוסרה בשבוע שעבר מועמדותו לתפקיד המפכ"ל, לחדשות 2 Online נודע כי תא"ל במיל' גל הירש התקשר לסגן ראש השב"כ רוני אלשיך ובירך אותו על היבחרו לתפקיד. אמש הותרה לפרסום בפעם הראשונה זהותו של אלשיך לאחר שניתן אישור מיוחד לכך מראש הממשלה

איחל הצלחה, הירש (פלאש 90)

פרסום ראשון: לאחר שבשבוע שעבר הוסרה מועמדותו לתפקיד המפכ"ל, שוחח תא"ל במיל' גל הירש עם סגן ראש השב"כ רוני אלשיך ובירך אותו על היבחרו לתפקיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בצאת יום הכיפורים הודיע השר לביטחון פנים גלעד ארדן להירש כי הוא נאלץ להסיר את מועמדותו לתפקיד "עקב התמשכות הליך הבדיקה" והצורך המהיר במינוי מפכ"ל. אתמול, לאחר שניתן אישור מיוחד על ידי ראש הממשלה נחשפה זהותו של אלשיך כמועמד בו בחרו נתניהו וארדן לתפקיד.

הערב נודע לחדשות 2 Online כי הירש שוחח בטלפון עם אלשיך ואיחל לו הצלחה בתפקיד. אלשיך מצדו הודה להירש על המילים החמות. לשניים היכרות מוקדמת, זאת לאחר שהירש החליף את אלשיך בתפקידו כמפקד פלחה"ן הצנחנים במהלך שירותם בצה"ל.

אלשיך מכהן כסגן ראש השב"כ מחודש ספטמבר 2014. בתפקידו הוא אמון על הפעלת הכוח של השירות ומשמש בנוסף כממלא מקום ראש השב״כ. בעבר אף שימש בתפקיד ראש החטיבה היהודית בארגון.

הכירו: רוני אלשיך

אלשיך נחשב לאדם המכיר היטב את עבודת המשטרה ופעל במבצעים רבים בשיתוף פעולה הדוק עם החטיבות המבצעיות וגורמי החקירה של המשטרה. גורמים בשב"כ אומרים כי הוא ראה עצמו מועמד לתפקיד ראש השב"כ הבא לאחר סיום כהונתו של יורם כהן.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני