הנוסעת תועדה מגדפת שוטר תנועה: "שתישרף בקבר, חתיכת זבל"

הישראלי המכוער שוב מתועד יוצא משליטה: נוסעת בנתיבי אילון תועדה מגדפת מתנדב במשטרת התנועה שעצר אותה - ורשם לה דוח, עקב כך שבנה בן ה-5 לא היה חגור ועמד בתוך הרכב בזמן הנסיעה. הנוסעת החלה לקלל את השוטר ולהפנות אליו מילים קשות במיוחד

סרטון חדש חושף התנהגות מקוממת וקשה של אזרחית כלפי מתנדב במשטרת התנועה: בסרטון שצולם בשבוע שעבר, ערב ראש השנה, נראים גבר, אישה ובנם בן ה-5 בתוך רכב, כשהם עומדים בצד הדרך בנתיבי איילון - זאת לאחר שהמתנדב עצר אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המתנדב עצר את הרכב לאחר שלטענתו הילד, שהיה במושב האחורי יחד עם אמו, עמד ולא היה חגור. זאת למרות שהחוק קובע שילדים עד גיל 8 צריכים להיות רתומים במושבי בטיחות מיוחדים בהתאם לגיל, למשקל ולגובה.

השוטר המתנדב רשם דוח תנועה בסך 500 שקלים למשפחה - ובתגובה נראית האישה, ככל הנראה אמו של הילד, יוצאת מהרכב - ומתחילה לקלל ולגדף אותו במילים קשות מאוד. "שתישרף בחום, תמות מחום בקבר", קראה לעברו האישה. "אינשאללה שתתהפך עם האופנוע שלך, חתיכת זבל".

השוטר הגיב באיפוק למילים הקשות, אלא שהאישה המשיכה בשלה - וגם בן זוגה שישב בכיסא הנהג לא הצליח להרגיע אותה. "אתה עושה בכוונה", זעקה. "זה רוע לשמו. חתיכת אפס. אתה גם לא תרשום דוח. אתה חתיכת זבל וגם לשופט אני אגיד שאתה זבל".

המתנדב הזכיר לאישה שהיא מצולמת על ידי המצלמה שמותקנת על הקסדה שלו - אלא שהיא המשיכה במטר הקללות והגידופים כלפיו, כפי שנשמע בסרטון.