אסון הגז בגן יבנה: בני הזוג מתו מפצעיהם

3 ימים אחרי הפיצוץ בבית פרטי במועצה המקומית שהביא לפציעת בני זוג באורח אנוש, מת הבוקר הגבר בבית החולים תל השומר. בשעות הערב נכנעה גם האישה לפצעיה הקשים והרופאים נאלצו לקבוע את מותה. חשד: דליפת הגז - בשל התקנת צנרת רשלנית

אסון הגז בגן יבנה: האב מת מפצעיו (חטיבת דובר המשטרה)

אסון דליפת הגז בגן יבנה: בבית החולים תל השומר מת הבוקר (ראשון) מפצעיו אהרון ז'אן, שנפצע אנושות בפיצוץ בביתו ביום חמישי האחרון. בשעות הערב מתה מפצעיה גם אשתו לבנה. בקרב החוקרים מתחזקת ההערכה כי האירוע הקשה נגרם כתוצאה מהתקנת צנרת הגז שלא על פי החוק. בנם נפצע בינוני באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלילה שבין חמישי לשישי, סמוך לחצות, דווח על שריפה שפרצה בבית פרטי ברחוב הרב הרצוג בגן יבנה. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי לארבעה פצועים שסבלו מכוויות בכל חלקי גופם.

אהרון ועליזה ז'אן

אחד מקרובי משפחתם של בני הזוג סיפר: "הריח היה ריח של חומר הדברה ולכן בני המשפחה לא חשדו. ההורים הלכו לישון בקומה התחתונה ואז אירע הפיצוץ. הבן, שהיה בקומה העליונה, ירד למטה וניסה לחלץ את ההורים ולכן נפצע".

בני הזוג פונו להמשך טיפול רפואי כשהם מורדמים ומונשמים. בנם, כבן 40, פונה כשהוא סובל מכוויות בידיו ומשאיפת עשן ואחר נפגע גם הוא משאיפת עשן וטופל במקום.

זירת האירוע (דוברות מד"א)

"המבנה היה חשוך ובחצר ניתן היה לראות הרס גדול שנגרם במקום", תיאר פרמדיק מד"ר שי אלזמי שהוזעק לזירה. "מחוץ לבית בחצר, איתרנו ארבעה פצועים, הענקנו לשניים מהם טיפול רפואי מציל חיים שכלל מתן נוזלים, הרדמה, הנשמה וטיפול תרופתי, ולשניים האחרים טיפול נשימתי תומך ופינינו אותם במהירות לבית החולים".