בזכות התרומה: שנה חדשה חיים חדשים

רות רוטשטין נפצעה אנושות בתאונה בכרמיאל לפני כמה ימים ומותה נקבע בערב החג. החלטת משפחתה לתרום את איבריה, לאחר שהייתה חתומה על כרטיס אדי, הצילה את חייהם של ארבעה אנשים. בתה: "היא תמיד התנדבה לתרום, לעזור ולהעניק אהבה"

תרומה מרגשת ומצילת חיים ערב החג: עבור ארבעה אנשים תחילת השנה החדשה היא גם תחילתם של חיים חדשים - בזכות רות רוטשטין ז"ל מכרמיאל, שמשפחתה תרמה את איבריה לאחר שנהרגה בתאונת דרכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני שלושה ימים אמרה רוטשטין, בת 45, לבעלה ירון שהיא הולכת למספרה ותחזור תוך שעתיים הביתה, אך זאת הייתה הפעם האחרונה שבה זכה לשוחח עמה. רות נדרסה על ידי אוטובוס כשחצתה את הכביש במעבר חצייה, לא רחוק מביתם של בני הזוג.

היא נפצעה אנושות ואושפזה במחלקה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי לגליל בנהריה. במשך שלושה ימים נאבק הצוות הרפואי על חייה, אך המאמצים להצילה לא צלחו.

בעלה ירון סיפר על היום בו אירעה התאונה, כי לאחר שרות לא חזרה הביתה והספר שלה אמר לו שהיא יצאה מהמספרה מזמן הוא החליט ללכת למקום שבו אירעה התאונה. "היו לי תחושות מוזרות וניגשתי למקום התאונה. שאלתי את השוטרים שהיו במקום מי הפצועה והם ענו לי: 'מישהי אלמונית'. פתאום ראיתי את הנעליים של רות ליד המקום ומיד הבנתי שזאת היא".

ירון אומר כי הוא מחזיק בכרטיס אדי וגם לרות היה כרטיס אדי ולכן המשפחה החליטה לתרום את איבריה של רות ולהציל חיים של אחרים. לרות וירון יש 3 בנות בגילאי 20, 15 ו-10.