אחרי האובך: עומס במכוני שטיפת המכוניות

המוני ישראלים ניצלו את ההקלה במזג האוויר לניקיון לפני החגים: במכוני שטיפת הרכב נרשמו תורים ארוכים של רכבים מאובקים, שספגו את מירב הנזקים של האובך. "עכשיו נותרה לנו המשימה הקשה באמת - ניקיון הבית", סיפרו הנהגים

חיכו לשקיעת האובך (אלעד זוהר, חדשות 2)

אחרי ארבעה ימים שבהם מרבית המדינה היתה שרוייה בענן אבק, המוני ישראלים התייצבו עם רכביהם במכוני השטיפה בכדי להיפטר מהלכלוך. "האוויר כבר מספיק נקי", ציינו כמה מהלקוחות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההקלה בחום רק זירזה את הנהגים שביקשו לנקות את מכוניותיהם רגע לפני ערב ראש השנה. ההמונים שגרמו לעומס החריג ולתורים ארוכים במכוני השטיפה רק חיכו לרגע שבו גלגלי המברשות יחלו להסתובב במנהרות המים ולפרידה המיוחלת משכבת האבק.

המנהרות עבדו ללא הפסקה (אלעד זוהר, חדשות 2)

"חיכינו כמה ימים עד שכל האובך הזה יעבור, זה עדיין לא קרה לגמרי אבל עושה רושם שדי התבהר בכדי שניתן יהיה לנקות את האוטו", סיפר לחדשות 2 Online אחד מהמבקרים במכוני השטיפה. "עכשיו צריך להתמודד עם המשימה הקשה באמת - ניקיון הבית לקראת החג".

נפטרים משכבת האבק (אלעד זוהר, חדשות 2)

במכוני השטיפה הרגישו היטב את העלייה במספר הלקוחות, והשקיעו מאמצים כדי להיערך בהתאם. "תגברנו את הסניפים שלנו בעובדים וביצענו בדיקת תקינות למכונות שלנו", סיפר לחדשות 2 Online אורי יעקבוב, מנהל רשת CityWash. "בכל אחת מהמנהרות הרגשנו את עומס הלקוחות. אבל צריך לדעת שהפּיק הגדול באמת צפוי מחר, כשכולם רוצים לנקות את הרכב רגע אחרי צאת השבת ושנייה לפני כניסת החג".

תורים עמוסים בדרך לשטיפה (אלעד זוהר, חדשות 2)