שטיפת רכבים? האובך הבריח הלקוחות

שוטפי המכוניות חיכו זמן רב ללקוחות שמיעטו להגיע בגלל גל האבק, למרות שערב החג מתקרב ואלו אמורים להיות ימים עמוסים. אחד הנהגים שהגיע הסביר: "לא ראיתי כלום, זה לא בטיחותי" - והשוטפים המנוסים בטוחים: העומס לקראת ערב החג עוד יגיע

"כמעט ואין עבודה". מיקי השוטף (עזרי עמרם)

שטיפת מכוניות ביום אביך: הישראלים קשורים מאוד למכוניות שלהם, ואין אחד שהתעורר הבוקר (רביעי) לגלות שרכבו עטוף באבק - ולא נחמץ ליבו. במכוני שטיפת המכוניות התנועה הייתה חלשה במהלך היום: בודדים הגיעו באמצע בעיצומו של האובך כדי לשטוף את רכבם, מרבית הנהגים ככל הנראה ממתינים עד חלוף זעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשהבינו שזה נמשך גם היום, החליטו לא לבוא" אמר מיקי, שוטף רכבים מכפר שלם בתל אביב. "היום רק אני כאן. כמעט ואין עבודה, כשהכל יסתיים, נעבוד כאן ללא הפסקה".

ב"קאר וווש" חיכו לעובדים (עזרי עמרם)

איתן כהן מכפר שלם הגיח מבין ענן החול עם מאזדה 6 שחורה, שהפכה לחומה. הוא הגיע בכל זאת לשטוף את הרכב: "אני עובד בשיפוצים וגם ככה האוטו שלי מתלכלך כל יומיים", הוא סיפר לחדשות 2 Online. "החלטתי לבוא כי כבר לא יכולתי להסתכל עליו, הוא היה כל כך מלוכלך שהגיעה העת, אני יודע שיכול להיות שאצטרך לבוא גם מחר ומחרתיים".

איתן הביע תקווה שהאובך יירד בקרוב והניקיון "יחזיק יותר מאשר לשעתיים-שלוש". להערכתו, ברגע שיחלוף ענן האבק "יהיו כאן תורים בלתי נסבלים". 

"חצי מדינה תיסע בחג עם רכב מלוכלך" (עזרי עמרם)

עופר ישי הגיע לשטוף את האוטו, כשהוא משוכנע שיצטרך לבוא פעם נוספת מחר. "האמת שלא הפריע לי הלכלוך כשהאוטו היה במוסך, אבל ברגע שנסעתי איתו, ראיתי שזה בלתי אפשרי לנסוע ככה, שזה לא בטיחותי ואני לא רואה כלום, אז נכנסתי לשטיפה", הסביר.

שטיפת הרכבים "קאר ווש" ברחוב יד חרוצים בתל אביב הייתה שוממת: המנקים ישבו חסרי מעש על הברזלים שסביב מכונת השטיפה האמריקאית . רובי בנימיני, מבעלי "קאר ווש" סיפר כי הוא לא ראה דבר כזה מימיו: "אני 21 שנים בביזנס ולא היה דבר כזה. המקום מת מאז החלה הסופה, אנשים בודדים מגיעים לשטוף את האוטו".

לדבריו, הסופה הגיעה בתזמון לא טוב - לפני הטירוף של שטיפת המכוניות לפני החג: "זה בא בתקופה לא טובה, לפני החגים, ימים שגם ככה עמוסים, כך שכל התעשייה לא תהנה מהעומס שיגיע אחרי הסופה". בנימיני נוסיף שיש סך הכל עוד שני ימי עבודה עד לחג: "חצי ממדינת ישראל ייסעו בחג עם רכב מלוכלך".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם