ישראל עלתה לשמינית גמר אליפות אירופה בכדורסל

נבחרת הכדורסל של ישראל ניצחה את נבחרת פולין אחרי משחק צמוד למדי בתוצאה 73:75 - והבטיחה בכך את מקומה בשמינית הגמר של יורובאסקט 2015. זהו הישג גדול לנבחרת, שגברה על 3 מיריבותיה בשלב הבתים - רוסיה, פינלנד ופולין וצפויה להעפיל לשלב הבא לפחות מהמקום השני. מקל, פישר וכספי - הקלעים המובילים בניצחון הנבחרת

(רויטרס)

הישג ענק לנבחרת ישראל בכדורסל באליפות אירופה: אחרי משחק צמוד במיוחד, החניכים של ארז אדלשטיין גברו הערב (רביעי) על פולין בתוצאה 75:73 והבטיחו את מקומם בשמינית הגמר של הטורניר היוקרתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחרי משחק צמוד במיוחד מול הנבחרת הפולנית, הצליחה נבחרת ישראל להבטיח את מקומה בשלב הבא של אליפות אירופה. בלטו בנבחרת הישראלית: גל מקל עם 18 נקודות, ד'יאור פישר עם 15 נקודות ועמרי כספי עם 14 נקודות. הנבחרת צפויה להעפיל לשמינית הגמר לפחות מהמקום השני בבית - מה שימקם אותה בעמדה נוחה יותר בשלב הבא.

ההעפלה הישראלית התממשה גם הודות לניצחונות על נבחרות רוסיה ופינלנד. הנבחרת יכולה הייתה להבטיח את מקומה בשמינית הגמר כבר שלשום, במשחק מול נבחרת בוסניה-הרצגובינה - אלא שהמשחק, בו ישראל אף הובילה בפער דו ספרתי, נגרר להארכה, והבוסנים ניצחו בסל שקלעו בשתי העשיריות האחרונות.