"חיפשנו את אבא, המשטרה התרשלה"

בתו של הקשיש שנהרג בתאונה בזמן שנסע נגד כיוון התנועה בכביש החוף מדברת ומאשימה את המשטרה ברשלנות. בשיחה עם חדשות 2 Online היא אומרת: "הודענו שאבא נעדר, אם היו חוסמים את התנועה - כל זה היה נמנע"

בתו של בנימין גראד, תושב בית יצחק בן ה-81 שתועד נוהג נגד כיוון התנועה לפנות בוקר (חמישי) ונהרג בתאונה עם ניידת משטרה, מפנה אצבע כלפי מערכת אכיפת החוק. "המשטרה פשוט התרשלה, הכל יכול היה להימנע", אמרה הבת מזל בשיחה עם חדשות 2 online. מותו של גראד נקבע בזירה בעקבות ההתנגשות החזיתית עם הניידת - שתועדה על ידי נוסעות בכיוון הנגדי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדבריה של מזל, אם המשטרה הייתה רק חוסמת את הנתיב בו נסע אביה במקום לפגוע בו חזיתית יכול להיות שהתוצאות היו שונות. "המשטרה עשתה טעות גדולה, הם ידעו שהרכב נוסע בכיוון הנגדי, הרי הם באו אליו - מי שפגע בו היה הם", הסבירה.

מזל הוסיפה כי המשפחה הודיעה שהאב נעדר לאחר שחיפשו אותו כל הלילה, ולא זכו לתגובה הולמת או לעדכון כלשהו. "הם הודיעו לנו שהוא נהרג בתאונה וזהו, למרות שרואים בסרטון שמודיעים להם הכל - עכשיו זה כבר לא משנה", סיפרה בזעם.

"מי שפגע בו זה היה המשטרה. הם ידעו שאנחנו מחפשים אותו, כל הלילה חיפשנו אותו", ציינה הבת. "לא דיברנו עם הבחורות שתיעדו, אני לא יודעת איך להגיע אליהם".

"המשטרה פגעה בו"

התאונה הקשה אירעה סמוך לשעה 04:30 בין מחלף אולגה למחלף ינאי. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הקשיש, ופינו את שני השוטרים שנפצעו - בני 20 ו-46 - במצב בינוני לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהם סובלים מחבלות.

"מעוצמת התאונה אחד מכלי הרכב עף והתהפך בנתיב הנגדי", הסביר חובש בכיר במד"א ליאור אלמקייס שהגיע למקום. "נהג הרכב, גבר כבן 80, נלכד כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה ומותו נקבע בשטח. שני נוסעים שהיו במכונית השנייה נפצעו באורח בינוני ופונו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים הלל יפה".

 לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני