קרוליין נפצעה בקרטינג: "מתפללים לטוב"

קרוליין מערוף, בת 12, נפצעה קשה במסיבת יום הולדת במתחם קרטינג בחיפה וחלק מקרקפת ראשה נתלש. דודהּ: "המשפחה במצב מאוד קשה וכולם מחזיקים לה אצבעות ומקווים שהיא תחלים בימים הקרובים".

החגיגה הסתיימה אתמול (שישי) בתאונה: קרוליין מערוף, בת 12, נפצעה קשה כשבילתה ביום הולדת של בן כיתתה במתחם קרטינג בקניון בחיפה - כששיערה נתפס בגלגלי אחת המכוניות. כעת היא מורדמת ומונשמת בבית החולים רמב"ם שבחיפה, לאחר שפונתה על ידי אחד המבלים במקום. המשטרה בודקת חשד לרשלנות מצד מפעילי המתקן שנסגר בינתיים עד לסיום החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דודהּ של קרוליין, סלימאן חורי, סיפר על מצבה: "נתלש לה חלק גדול מהקרקפת. היא קמה והתחילה לרוץ כשהיא מלאה בדם. המשפחה במצב מאוד קשה וכולם מחזיקים לה אצבעות ומקווים שהיא תחלים בימים הקרובים".

לפני ימים ספורים פתחה קרוליין את שנת הלימודים עם עלייתה לכיתה ז'. "זו ילדה מאוד חכמה", הוסיף חורי. "היא שמחה לחזור לבית הספר. היה לה שיער מאוד יפה, באורך של כמטר וחצי", הוסיף בן המשפחה.

"המצב לא פשוט וכנראה הייתה רשלנות מצד הבעלים או המפעילים של המתקנים. נפתחה חקירה, והמשטרה לקחה את הקלטות של מצלמות האבטחה. אנחנו מקווים שנדע בקרוב את האמת".

אביו של הילד שחגג את יום ההולדת שנגמר באסון הצטרף לתפילות לשלומה של קרוליין: "לקחתי אותה במכוניתי לבית החולים, לבי עם המשפחה ואני כאן איתם. כולנו מתפללים לשלומה".