בת 23 התחשמלה למוות בבת ים

הצעירה התחשמלה בעת שהייתה במקלחת בדירתה. היא פונתה במצב אנוש לבית החולים, שם נקבע מותה. צעיר ונער שהיו עמה בבית וניסו לסייע לה ספגו גם הם זרם ונפגעו קל. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע הקשה

אילוסטרציה (חדשות 2)

צעירה בת 23 נפגעה אנושות לאחר שהתחשמלה בדירת מגורים ברחוב המ"ג בבת ים. צוותי מד"א פינו אותה במצב אנוש לבית החולים וולפסון בחולון, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע ותבדוק האם הייתה רשלנות בהתקנת החשמל בדירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה כי בעת שהצעירה הייתה במקלחת היה קצר שגרם לה להתחשמל. חברה, צעיר בן 24, ונער בן 17, שהיו עמה בדירה, ניסו לעזור לה וספגו גם הם את הזרם. הם נפגעו קל ופונו על ידי צוותי מד"א לבית החולים.

במשטרה אומרים כי נסיבות האירוע נחקרות וכעת ממתינים לדוח של חברת החשמל שיקבע האם כל נקודות החשמל בדירה היו תקינות והאם הייתה רשלנות בהתקנת החשמל. כמו כן ייבדק האם הרקע פלילי.

טל הרשקו, פרמדיק מד"א שהגיע לדירה, סיפר: "במקום הייתה צעירה כבת 23 מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, עם סימני התחשמלות בגפיים. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים, ביצענו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים, הנשמה וטיפול תרופתי ופינינו אותה לבית החולים. גבר נוסף ונער שהיו במקום נפגעו באורח קל ולאחר טיפול ראשוני פינינו גם אותם".