משרד הפנים: שיתופו של ראיקוביץ' לא חוקי

השוער הסרבי הצעיר פרדראג ראיקוביץ' נקנה על יד קבוצת מכבי תל אביב תמורת שלושה מיליון אירו, אלא שהופעת הבכורה של הכוכב העולה הערב מול ב"ש, מסתבר, לא אושרה. בהודעה שהוציאה רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים הובהר: לשוער לא הונפקה אשרת עבודה

לא הונפקה לו אשרת עבודה, ראיקוביץ' (רויטרס)

אחרי שקבוצת מכבי תל אביב רכשה את השוער הסרבי פרדראג ראיקוביץ' בעסקת ענק, היא נתקלה במכשול לא צפוי דווקא מצד רשות האוכלוסין וההגירה - עוד לפני הבכורה של השוער הצעיר הערב (ראשון) מול הפעול ב"ש. בהודעה שהוציא משרד הפנים הובהר: לשחקן לא הונפקה אשרת עבודה, ושיתופו במשחק אינו חוקי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בהודעה שהוציאה רשות האוכלוסין וההגירה נכתב: "מבדיקת הנתונים עולה כי לשחקן לא הונפקה אשרת עבודה כנדרש בחוק והקבוצה לא קיבלה היתר להעסיקו. דהיינו, עד להסדרת הנושא בחודש הקרוב, לא יוכל להשתתף השוער במשחקים רשמיים. ככל שתחליט הקבוצה לשתפו במשחקים, בניגוד להוראות, הרי שהיא תעבור על החוק ויינקטו נגדה הליכי אכיפה - לרבות פתיחת חקירה".

למרות ההודעה, במכבי תל אביב מתכננים לשתף את השוער במשחק הערב, ושמו פורסם במסגרת ההרכבים הצפויים לפתוח. ראיקוביץ' בן ה-19 נחשב לכוכב עולה בכדורגל העולמי ושמו הוזכר בהקשרן של קבוצות מהליגה הגרמנית והספרדית.

ממכבי תל אביב נמסר בתגובה: "השחקן רשום ברשימת השחקנים של ההתאחדות. מכבי פועלת על פי הנהלים".