ארדן שוחח עם הירש: עומד מאחוריך

פרסום ראשון: השר לביטחון פנים שוחח עם המועמד למפכ"לות וביקש לחזקו. הירש הודה לו על התמיכה. מוקדם יותר אמר למקורביו כי עסקיו נעשו כחוק וכי מנסים לסכל את מינויו

ארדן והירש, ארכיון (רויטרס)

השר לביטחון פנים גלעד ארדן שוחח היום (שבת) בטלפון עם המועמד שבחר לתפקיד המפכ"ל הבא, תת-אלוף (במיל') גל הירש, וביקש לחזק אותו בעקבות הפרסומים על חקירה שמתנהלת נגד חברות ששמו נקשר בהן, כך נודע לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

בשיחת הטלפון בין השניים, אמר השר ארדן להירש כי הוא עומד מאחוריו בתקופה זו, האחרון הודה לו על התמיכה בו. במקביל, מקבל בימים האחרונים הירש תמיכה ממשפחות שכולות ואנשי ציבור, שקוראים לו שלא להסיר את מועמדתו חרף ההתנגדותם של גורמים רבים במשטרה.

הבוקר פרסמנו לראשונה כי בשיחה עם מקורביו הדגיש הירש כי אין בכוונתו להודיע על פרישה. "מספרים עלי אגדות, פעילותי העסקית חוקית, מפוקחת כדין ומאושרת עד לפרט האחרון", אמר הירש, הוא הדגיש כי כל עסקיו נעשו על פי חוק.

"בכל כמה שעות מטפטפים בעלי אינטרסים לתקשורת ידיעות כזב ואגדות שנועדו לגרום נזק ולהשחיר את שמי. זו התנהלות חמורה ומדאיגה המנסה בכל דרך לשבש את תהליך המינוי", הוסיף הירש למקורביו. בימים הקרובים הוא צפוי להתייצב בפני ועדת השופט טירקל אישור מינויי בכירים.

לאחר שמספר משפחות ששכלו את בניהם במלחמת לבנון השנייה, נפתח לאחרונה עמוד פייסבוק שמטרתו דווקא לתמוך במינוי. אחד ממקורביו סיפר הבוקר לחדשות 2 Online: "אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עוצרים קריירה עסקית מצליחה כדי להיכנס לתפקיד הקשה הזה, התובעני והכי כפוי טובה במדינה, אם לא היו מונעים מתחושת שליחות ועשייה".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני