לילה קטלני בדרכים: שני הרוגים בתאונות

רוכב אופנוע כבן 30 נהרג לאחר שאיבד את השליטה על רכבו, ונפל לצד הדרך. הולך רגל בשנות ה- 30 לחייו נהרג לאחר שנפגע מאוטובוס בכביש 2 סמוך למחלף קיסריה לכיוון צפון. צוותים של מד"א שהגיעו למוקדים השונים נאלצו לקבוע את מותם

זירת התאונה בכביש 4 (דוברות מד"א)

לילה קשה בכבישי הארץ: שני בני אדם נהרגו בתאונות דרכים שונות בכבישי השרון. רוכב אופנוע כבן 30 נהרג לאחר שהחליק עם רכבו בכביש 4 סמוך למחלף מורשה. זמן קצר אחר כך נהרג הולך רגל לאחר שנפגע מאוטובוס בכביש 2 סמוך למחלף קיסריה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירות השונות נאלצו לקבוע את מותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

אייל חסן פרמדיק מד"א שהגיע לטפל בתאונת האופנוע סיפר כי זיהו את הצעיר בצד הדרך: "כשהגענו, ראינו שמדובר בתאונה קשה ומזעזעת, בשולי הכביש שכב גבר כבן 30 עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. במרחק של כ- 200 מטר בנתיב הנגדי היה האופנוע."

קצת אחרי השעה שלוש לפנות בוקר אירע התאונה השנייה במהלכה נפגע הולך רגל מאוטובוס בכביש 2 סמוך למחלף קיסריה לכיוון צפון. טל מגר ממד"א סיפרה: "גבר בשנות ה-30 לחייו שכב בשולי הכביש עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, הוא היה ללא סימני חיים וקבענו את מותו במקום".

מוקדם יותר הערב נפצע ילד בן 5 באורח קשה מפגיעת רכב פרטי בטייבה. הוא פונה לבית החולים "מאיר" בכפר סבא על ידי צוות רפואי של מד"א, כשהוא סובל מפגיעת ראש ובעודו מחוסר הכרה.