תיעוד: עובד לכוד חולץ מחנות בוערת

חנות למוצרי תינוקות בבני ברק פונתה אתמול מיושביה לאחר שאש פרצה בקומת המשרדים. לצוותי הכיבוי שהגיעו למקום נמסר כי אחד מהעובדים נלכד בחנות. מצלמת הקסדה של הכבאי תיעדה את איתורו וחילוצו של העובד, שנפגע משאיפת עשן ופונה לבית החולים במצב בינוני

חמישה צוותי כיבוי מתחנות בני ברק, רמת גן ותל אביב הוזעקו אתמול (רביעי) לסניף גדול של רשת למוצרי תינוקות ברחוב מבצע קדש בבני ברק בעקבות שריפה שפרצה במקום. החנות פונתה מכל יושביה עקב העשן הסמיך, אך בתוך זמן קצר הבינו הכבאים כי עובד בחנות נלכד בתוך המבנה. מצלמה שהוצמדה לקסדתו של אחד הכבאים תיעדה את חילוצו של העובד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייבסוק

האש פרצה בקומה 1- של החנות, באזור המטבחון והמשרדים. הכבאים הספיקו לסרוק כמעט את כל הקומה עד שמצאו את הלכוד. "בדקנו את כל המשרדים בקומה 1-", נשמע הכבאי אומר, כשלפתע הבחין באדם נוסף במקום.

השריפה בחנות בבני ברק (כב"ה, תחנת בני ברק)

"מי זה פה? איפה אתה?", קרא הכבאי בניסיון לאתר את מיקומו המדויק של הלכוד דרך העשן הסמיך. בקול חנוק, וכשהוא סובל משאיפת עשן, הצליח הלכוד ליצור קשר עם הכבאים, שמיהרו לסייע לו ולחלץ אותו מהסניף הבוער.

צוות מגן דוד אדום שהמתין בחוץ העניק לעובד טיפול ראשוני ופינה אותו לבית החולים איכילוב בתל אביב במצב בינוני. צוותי הכיבוי בפיקודו של מפקד זרח ערוסי הצליחו להשתלט על האש ונפתחה חקירה לבדיקת נסיבות פרוץ השריפה.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם