עבודות הרכבת הקלה מתרחבות לרמת גן: שינויים בהסדרי התנועה

בשל תחילת עבודות הרכבת הקלה ברמת גן בערב יום חמישי הקרוב, יחלו שינויים בתנועה שצפויים להימשך לפחות כשנה, עד תחילת השלב השני של העבודות בעיר. השר כץ: "נוקטים בכל האמצעים כדי להקל על הציבור"

מחמישי: עבודות הרכבת הקלה גם ברמת-גן (יח"צ)

כחודש מתחילת עבודות התשתית של הרכבת הקלה בתל אביב, גם רמת גן מצטרפת לרשימת הערים תחת עבודה: מחרתיים (חמישי) ב-20:00 תחל בניית תחנת הרכבת הקלה הראשונה בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות תחילת העבודות יחולו מספר שינויים בהסדרי התנועה: לנוסעים על דרך ז'בוטינסקי מזרחה לא תתאפשר פנייה שמאלה לרחוב אבא הלל, ובמקומה תיפתח פנייה חדשה שמאלה מדרך ז'בוטינסקי לרחוב גלעד, ומשם חזרה לרחוב אבא הלל.

עבודות הבנייה יתבצעו בשני שלבים: בשלב הראשון, תחל העבודה על צידה הדרומי של תחנת הרכבת, כאשר בעוד כשנה יכוסה חלק זה של התחנה במשטח פלדה ועליו משטח בטון שיאפשר לתנועה לזרום מעל העבודות התת-קרקעיות. בשלב השני, ייחפר המקטע המרכזי בתחנה התת-קרקעית ולאחריו המקטע הצפוני. בהמשך, תיבנה תחנה נוספת בעיר.

כיצד תשתנה התנועה בעיר? (נת"ע)

שר התחבורה, ישראל כץ, הבטיח כי "העבודות יתנהלו תוך מזעור הפגיעה בסדר ובאורח החיים של תושבים ככל שניתן. אנחנו נוקטים בכל האמצעים כדי להקל על הציבור, ונערכים לכך בצורה רצינית ויסודית".