המשאית התהפכה ונשרפה, הנהג נלכד‎

משאית שנסעה מכיוון קיבוץ שובל אל משמר הנגב התהפכה מסיבה שאינה ברורה והחלה לעלות באש כשהנהג נלכד בתוכה ואיבד את הכרתו. לוחמי אש שהוזעקו למקום כיבו את הלהבות וחילצו את הנהג במצב אנוש. לאחר דקות ארוכות של ניסיונות החייאה נאלצו פרמדיקים של מד"א לקבוע את מותו

תאונה קשה בדרום: נהג משאית נהרג הבוקר (שני) במהלך נסיעה בכביש 264, מקיבוץ שובל לכיוון קיבוץ משמר הנגב, כשכלי הרכב התהפך ועלה באש והוא נלכד בתוכו. נסיבות התאונה נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

למקום הוזעקו לוחמי אש שפעלו לכבות את הלהבות הגדולות שאחזו ברכב. הנהג חולץ במצב אנוש וחובשים ופרמדיקים של מד"א ניסו להחיותו, אך לאחר מספר דקות נאלצו לקבוע את מותו.

"הייתי בדרכי למשמרת במסוק הדרומי של מד"א כאשר נתקלתי בתאונה", תיאר רפי שבע, אחד הפרמדיקים שהוזעקו לזירה. "הנהג נלכד בחלקה הקדמי של המשאית לאחר שהיא התהפכה ועלתה באש".

זירת התאונה (מד"א)

אתמול אירעו שתי תאונות קטלניות בכבישים. בשעות הערב התנגשו חזיתית שני כלי רכב פרטיים בכביש 73, סמוך לצומת גניגר. חובשים ופאראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בשנות ה-50 לחייו והעניקו טיפול רפואי לשלושה פצועים נוספים, אחד מהם במצב בינוני ושניים במצב קל.

מוקדם יותר נהרג צעיר כבן 30 בהתגשות בין משאית לכלי רכב פרטי סמוך למחלף לטרון בכביש 1. שלושה בני אדם נוספים נפצעו, שניים קשה ואחד במצב בינוני.