תושבת ת"א: "חולדאי נסע נגד כיוון התנועה, כמעט התנגש בי"

כאב הראש שגורמות העבודות על הרכבת הקלה בתל אביב לא פסחו גם על התושב מספר 1. עורכת דין שנסעה היום באזור גשר מעריב צילמה את ראש העיר רון חולדאי כשהוא נוסע נגד כיוון התנועה. "הוא נסע בצורה הכי מסוכנת שיש, עשה סליחה עם היד והמשיך", אמרה בשיחה עם חדשות 2 Online. עיריית ת"א: "הוא טעה בפנייה ותיקן מידית"

(מיכל רייכמן)

תחילת העבודות על הרכבת הקלה והשינויים בהסדרי התנועה בתל אביב גורמים בימים האחרונים אי נוחות ובלבול לנהגים רבים. פוסט שהעלתה עורכת דין תושבת תל אביב לעמוד הפייסבוק שלה העלה כי הבלבול לא פסח אפילו על ראש העיר רון חולדאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"השנייה כמעט נכנסתי ברכב שנסע בניגוד לתנועה ברחוב קרליבך", כתבה מיכל רייכמן. "לא לכעוס, מותר לו, אני הייתי מקבלת 5,000 נקודות על זה שאני לא עוצרת בתמרור עצור אבל אצלו התמרור היה הפוך אז כנראה שזה בסדר. כל מי שמזהה את המקום מבין את עבירת התנועה המטורפת, בושה שאין לתאר".

"עשה סליחה עם היד והמשיך" (פלאש 90, מרים אלסטר)

"הייתי המומה", הוסיפה רייכמן בשיחה עם חדשות 2 Online. "הוא פשוט נסע נגד כיוון התנועה בצורה הכי מסוכנת שיש, עשה סליחה עם היד והמשיך בדרכו".

בעיריית תל אביב לא הכחישו את הפרטים ומסרו כי חולדאי סייר היום באזור העבודות בגשר מעריב. "הוא טעה בפנייה ותיקן מידית", נמסר.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני