בעל הכלבה: "לקחתי אותה ליום כיף אחרון"

בפוסט זועם שפרסם בפייסבוק התייחס בעליה של כלבת הלברדור לפרסום התמונות של גופתה שנמשתה מהמים כשראשה עטוף בשקית ניילון והכחיש כי הטביע אותה במעשה של התעללות. "הכלבה הייתה במצב רע, אם רציתי יכולתי להרוג אותה בחצר", כתב. הערב הודיעה המשטרה כי לאחר שאותר ונחקר, הוסר החשד לפלילים

התמונה שעוררה סערה

יממה לאחר הפרסום על מציאת גופתה של כלבת לברדור שראשה היה עטוף בשקית בחוף הים, הודיעה המשטרה כי בעל הכלבה אותר וכי אין כל חשד לפלילים. בפוסט זועם ורווי בקללות שפרסם בפייסבוק התייחס האיש לסערה שעוררו התמונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הכלבה הייתה במצב רע, לא אכלה כמעט כלום והייתה אמורה לקבל זריקת חסד, לקחתי אותה ליום כיף אחרון", כתב. "יש בריכה פרטית בחצר כך שאם רציתי, יכולתי להרוג אותה בחצר".

הפוסט של בעל הכלבה בפייסבוק

מי שפרסם את התמונות הקשות היה הצלם אסף ברזינגר, ששהה בחוף בזמן האירוע והעלה לעמוד הפייסבוק שלו פוסט ובו הביע זעזוע עמוק. "רצח לאור היום!", הוא כתב. "היום, כשעבדתי כחובש בחוף הארגמן בנתניה, הגיעה אליי מישהי נסערת ואמרה שמישהו מכניס בכוח כלב מסוג לברדור גדול לים כשהוא עוטף לו את הפנים עם שקית ניילון ומנסה להטביע אותו".

בעל הכלבה מצידו הבהיר כי כלל לא היה בסמוך לכלבה בזמן שמתה. "הייתי בעומק עם הכלבה השנייה שלי ולאחר מכן הלכתי למציל וביקשתי שיפנו אותה", כתב. לדבריו הוא ביקש מהמציל שקיות ולאחר כחצי שעה החליט לעזוב את המקום.

לאחר התקרית הטמינו עובדים בעיריית נתניה את פגר הכלבה בחוף, אך זמן קצר לאחר מכן הוא הוצא על ידי מתנדבים שהעבירו אותו למכון הפתולוגי בבית דגן לצורך נתיחה. באמצעות השבב שהושתל בכלבה הגיעו שוטרי תחנת נתניה אל בעל הכלבה וחקרו אותו ולאחר החקירה הבהירו כי הוסר החשד לפלילים.